Tlačové správyZdravie

Sonická zubná kefka pre najlepšiu starostlivosť o zuby vašich detí

Často sa stáva, že čistenie zubov patrí k činnostiam, ktoré deti nudia a snažia sa mu vyhnúť. Keď im ale dáte do rúk nástroj, s ktorým sa táto aktivita premení na zábavu, máte vyhraté. Sonická zubná kefka TrueLife SonicBrush Junior J100 je presne tým pravým parťákom na misiu za zdravými a krásnymi detskými zubami.

dieťa a zuby

Kefka prispôsobená deťom

Sonicka kefka pre detiKefka je dokonale prispôsobená potrebám detí od 7 do 14 rokov, ktoré si svoju novú hračku môžu aj vyladiť priloženými farebnými polepmi so 4 rôznymi motívmi. Zvlášť tých menších namotivuje k čisteniu ešte viac výuková video animácia, vďaka ktorej sa budú na rituál čistenia zubov tešiť, zároveň im pomôže lepšie ovládnuť správnu techniku čistenia. Telo aj hlava kefky svojou veľkosťou akurát vyhovujú detským ústam a jemné štetinky sú ako pohladenie, pritom však veľmi účinné.

Môže za to sonická technológia SonicTrue® vykonávajúca 56 000 čistiacich pohybov za minútu na princípe jemných vibrácií. Týmto spôsobom kefka efektívne odstráni až 99 % zubného povlaku. Aj pri tejto rýchlosti je sonická kefka preukázateľne omnoho šetrnejšia než manuálne čistenie či rotačné kefky.

Výdrž a režim

Nemusíte sa obávať ani toho, že dieťa zanedbá zubnú hygienu napríklad na tábore, batérie kefky vydržia bez problémov až 35 dní prevádzky. Kefku dobijete pomocou indukčnej stanice. Praktický je automatický časovač, ktorý postráži správnu dĺžku čistenia zubov. Celý proces je rozdelený do 4 sekcií po 30 sekundách, kedy krátka pauza upozorní, že je čas prejsť na čistenie ďalšej časti chrupu.

Sonická kefka sa vďaka 3 režimom čistenia dokonale prispôsobí deťom rôzneho veku – pomalší režim pre najmenších a rýchlejší pre staršie deti, ktoré už lepšie ovládajú techniku čistenia. V pamäti sa naviac uchováva posledný použitý režim, ktorý sa automaticky po ďalšom spustení zapne. Kefka je kompletne vyrobená z prémiového materiálu bez obsahu BPA a ftalátov, súčasťou balenia sú dve hlavice Soft.

TrueLife SonicBrush Junior J100 kúpite na eshop.truelife.eu za 39,99 EUR

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy