Móda a krása

Vyskúšali sme si nakupovanie na Trendhim.sk. Aké máme skúsenosti?

Pred Vianocami je nepochybné, že informácie o skutočných obchodoch a skúsenostiach majú vyššiu váhu, než inokedy počas roka. Ak nás oslovuje ponuka obchodov, ktoré bežne nepoznáme, je dobré preveriť si, či fungujú a existujú. To bol aj náš prípad. Objavili sme obchod s pánskymi doplnkami Trendhim.sk, ktorý je v skutočnosti sieťou rôznych obchodov v európskych krajinách so sídlom v Dánsku. Napriek tomu je po jazykovej stránke na trendhim.sk všetko s kostolným poriadkom. Ako sa nám v ňom nakupovalo?

Pohodlné, rýchle a jasné nakupovanie

Trendhim.sk síce nemá slovenský pôvod, ale to v nijakom prípade nerobí problém. Sortiment zahŕňa pánske hodinky, rôzne náramky, kožené peňaženky, obaly na doklady a karty, prstene, šperky, rôzne kravaty, motýliky a drobnosť, ktoré v pánskom šatníku majú svoje miesto. Značky, ktoré v obchode nachádzame, sú viac menej dánskeho pôvodu. Nás však zaujala malá pánska taška, ktorá je výborným darčekom pre muža rôznej generácie, mladého aj staršieho. Na uchovávanie a prenášanie dokladov, peňaženky, mobilov a o to viac je taká taška cennejšia, ak tých mobilov musíte nosiť viac. Mimo súkromný aj ten služobný.

Trendhim zaujal ponukou, ale taktiež spôsobom akým komunikuje cez košík. Ten je prehľadný, jasný. Ľahko sa v ňom orientuje, mení počet kusov, preklikáva. Uhradiť sa dá nie len kartou, ale aj Paypalom, čo na Slovensku stále nie je bežné a teší touto možnosťou napríklad Hornbach. Graficky je celé rozhranie priateľské, príjemné, nič nepôsobí negatívne.

Trendhim obchod test, hodnotenie

Vyplnenie údajov je ľahké. Nečakajú na zákazníka žiadne kroky, komplikácie. Ľahko ich vyplní cez mobil. Ideálne ak si prehliadač údaje pamätá a stránky si vedia údaje potom zadeliť na správne miesta už samé. Potešujúce je, že objednávka vytvorená vo štvrtok na obed môže byť už v piatok u vás. To neponúka hocijaký eshop a určite nie ten dánsky.

Rýchle dodanie je naozaj rýchlym dodaním

V tomto prípade je to však naozaj pravda. Trendhim uvádza rýchle dodanie a v našom prípade sme ho aj dostali. V priebehu len polhodiny sme mali možnosť získať email od GLS kuriérskej spoločnosti, ktorý nám oznámil, že prijal dáta k zásielke a o niečo neskôr aj samotnú zásielku. V piatok doobeda už bola u nás v meste na západnom Slovensku. Štítky na zásielke však prezrádzajú, že Trendhim je sieťou, ktorá má sklad aj na Slovensku a tak je jasné, prečo dokáže obchod zaistiť zásielky aj tak rýchlo. GLS sklamalo len v rámci ich vlastného rozhrania presmerovania zásielky, ktoré nefunguje s tým dátumom, ktorý garantujú a tak bez zavinenia predajcu, ale skôr pre chybu GLS zásielku nakoniec zdržali. Je pred Vianocami, nemôžeme sa čudovať.

Trendhim obchod test, hodnotenie

Zásielka dorazila vo vlastnej sivej škatuľke. Vo vnútri sa však nachádzala prekvapivo menšia taška, ako na obrázku. Vtip je v tom, že ľadvinka Lazy Bear je vložená sama v sebe. Zabudli sme., že sa produkt aj tak volá – Lanie skladacia ľadvinka.

Unikátnym spôsobom je jej vonkajšok ukrytý vo vnútri tej malej tašky, ktorá dorazila. Je to mimoriadne skladné a zaujímavé. Stačí vybrať vnútro, otočiť a máte celú tašku aj s upraviteľným pásom vonku. Taška má všetko tak, ako si želáte. Zipsy fungujú, zapínanie reaguje. Dá sa nosiť cez plece, aj na páse. Poskytuje priestor mobilom, peňaženke, rôzne veľkým zväzkom kľúčov a halde klubových kariet. Bežej výbave človeka v práci, či na nákupoch. Taška pôsobí, že by mala vydržať nemálo ciest a prenášaní. Nemá žiadne nešťastné papierové výstuže, alebo plasty, ktoré by mohli napríklad v práčke, alebo rpi navlhnutí spôsobiť problém.

Skúsenosť s Trendhim.sk

Skúsenosť s obchodom je celkom pozitívna. Obchod komunikuje smerom k zákazníkom cez emaily a SMS. To čo sľubuje, sa snaží splniť a darí sa mu. Rýchlosť doručenia je aj teraz pred Vianocami rýchla, keďže naša zásielka bola v priebehu pár hodín v Bratislave. Oneskorenie doručenia bolo už skôr našou vinou pri presmerovaní zásielky.

Samotný zážitok s nakupovania je pozitívny. Samotná taška je zaujímavá, ponúka viacero priestoru, aj bočné vrecko na zips. Ide o kombináciu čiernej s drobnými oranžovými prvkami, čo vôbec nie je zlé a často táto kombinácia lahodí aj oku. Taška už čoskoro nepochybne poteší obdarovaného a ak naša skúsenosť mohla prispieť k tej vašej, budeme len radi.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása