Móda a krása

Teplovzdušné kefy na vlasy: Rowenta Hot Air Brush Set

Teplovzdušné kefy na vlasy sú vychytávkou, s ktorou sme sa v minulosti bežne nestretávali. Nesprávny, hoci používaný výraz je kulmofén. V podstate ide o spojenie klasickej valcovej kefy na vlasy a vysúšača vlasov. To napomáha zlepšiť možnosti, ako aj rýchlosť, s akou z vlasov spraviť poddajné, no zároveň vlasy aj vysúša. Na trhu sú rotačné, otáčavé do jednej aj druhej strany, ako aj statické. Teplovzdušná kefa tiež môže mať vymeniteľné hlavice, regulovateľnú teplotu a prúd vzduchu o niečo viac ako klasický vysúšač. V priebehu augusta si predstavíme niekoľko riešené od Rowenty. Aj preto, že práve táto značka patrí dlhodobo v rebríčkoch v jednotlivých slovenských eshopoch medzi najpredávanejšie a najúspešnejšie.

Rowenta Hot Air Brush Set

S teplovzdušným kefou Hot Air Brush Set (CF7812) z radu Rowenta for Elite ľahko dosiahnete rôzne účesy vďaka 3 nástavcom. Povrch kefy je naviac obohatený o keratín s turmalínom, ktorý dodáva vlasom žiarivý lesk a pôsobí proti krepatosti.

Rowenta Hot Air Brush Set

Pomocou nového narovnávacieho a uhladzujúceho nadstavca dosiahnete hladký účes a nemusíte už používať žehličku. Okrúhly kefový nástavec precízne podtočí končeky pre výsledný look ako od kaderníka a dodá objem po celej dĺžke vlasov. Koncentrátor využijete pri predsušení vlasov a vytvoríte objem od korienkov. Používateľka môže využívať súčasne vysúšanie a styling, ktoré jej ušetria čas.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása