Gastronómia

Novinka KRUPS Evidence Plus, automatický barista v pohodlí domova

Rad kávovarov KRUPS Evidencia Plus bola stvorená na to, aby ste sa zamilovali. Z kávových zŕn získava to najlepšie a maximálnou rýchlosťou prenáša ich chuť, vôňu i každú nuansu arómu do vášho šálky. V najvyššej kvalite, a pritom v pohodlnom komforte vášho domova. Vašu kuchyňu krásne doplní dizajnový a elegantný KRUPS Evidencia Plus Titan.

Krups EVIDENCE plus titan

Široká ponuka nápojov pre každý deň

Plne automatické kávovary KRUPS Evidencia plus sú skvelým pomocníkom pri príprave až 19 druhov lahodných kávových nápojov. Od espressa, lunga, dvojitého lunga, ristretta, doppia, americana cez cappuccino, latté macchiato, dvojité latté macchiato, mliečnu penu, espresso macchiato, flat white až po obľúbené nápoje ako café latté a dvojité café latté. Samozrejmosťou je aj možnosť pripraviť rôzne druhy čajov s voliteľným nastavením teploty. Široká ponuka receptov je zárukou, že v každej dennej i nočnej dobe si medzi nimi nájdete práve ten, ktorý vám zaručí najväčší pôžitok.

Intenzívnejší pôžitok vďaka expertným funkciám

Inteligentný systém prístrojov ponúka dve expertné funkcie: prvý z nich je extra shot, ktorá zdvojnásobí intenzitu kávového nápoja, pomocou druhej funkcie „tmavá“ si môžete zvoliť, či chcete kávu s ešte robustnejšie chuťou a tmavšou farbou. Evidencia bravúrne zvládne aj prípravu dvoch káv súčasne, a to s mliekom či bez neho, to všetko jediným dotykom, čo ocenia domácnosti, v ktorých sa zíde viac milovníkov kvalitnej kávy.

Káva ako od baristu

Krups EVIDENCE plus titan Kávovary radu Evidencia Plus sú vybavené unikátnou technológiou Quattro Force. Táto technológia je zameraná na štyri hlavné aspekty, ktoré sú pre prípravu naozaj dobrej kávy obzvlášť dôležité. Prvá súčasťou je extrémne odolný Activespeed mlynček, ktorý šetrí čas pri každom mletia. Sparovacia jednotka Thermoblock sa zase stará o správnu teplotu. Jedinečný hydraulický utĺkací systém Ultraflat Tamping vie stlačiť kávu silou 30 kg / cm2, vďaka kvalitnejšej extrakcii je tak pôžitok z plnej chuti a arómy kávy oveľa intenzívnejšie. Funkcia AutoClean znižuje aktívnu údržbu na minimum, pretože po každej príprave nápoja vyčistí vnútornej časti varnej jednotky. To nielen zvyšuje životnosť kávovaru, ale tiež zaručuje bezchybnú chuť nápoja. „Evidencia Plus využíva kovovú varnú jednotku a nerezovú oceľ pre varnú komoru – nie plastovú, ako to robí mnoho konkurentov. Zabezpečuje tiež, aby bola káva udržiavaná na konštantnej teplote od prvej šálky,“ dopĺňa ďalšie výhody Kateřina Holíková, produktová manažérka značky KRUPS.

Výnimočný dizajn

Elegantný vzhľad prístrojov vkusne doladí každý kuchynský interiér. S rozmermi 36 cm x 37 cm x 24 cm zapadne do všetkých typov priestorov, napriek tomu si prístroj zachováva komfortne veľké objemy nádoby na vodu (2,3 litra) a zásobníka na kávové zrná, ktorých pojme 260 g. Na svoje si prídu aj tí, ktorí dávajú prednosť veľkým nápojom – flexibilné kávová výpust s nastavením až 15,8 cm im naplní aj naozaj veľké poháre.

Intuitívne ovládanie pomocou OLED displeja

Značka KRUPS ako jediná na trhu vybavila kávovary unikátnym, intuitívnym dotykovým panelom OLED s priečkou 21 cm, ktorý je svojou jednoduchou ovládateľnosťou ústretový ku každému užívateľovi. Pre jednoduchú orientáciu sú ikony vyobrazené farebne a je tu priamy prístup k 6 predvoleným najviac využívaným nápojom – espresso, espresso long, cappuccino, café latté, latté macchiato, čaj.

Odporúčaná cena kávovaru KRUPS Evidence Plus Titan EA894 je 26 990 CZK.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia