Móda a krása

Teplovzdušné kefy na vlasy: Rowenta Brush Activ‘ Volume&Shine

Teplovzdušné kefy na vlasy sú vychytávkou, s ktorou sme sa v minulosti bežne nestretávali. Nesprávny, hoci používaný výraz je kulmofén. V podstate ide o spojenie klasickej valcovej kefy na vlasy a vysúšača vlasov. To napomáha zlepšiť možnosti, ako aj rýchlosť, s akou z vlasov spraviť poddajné, no zároveň vlasy aj vysúša. Na trhu sú rotačné, otáčavé do jednej aj druhej strany, ako aj statické. Teplovzdušná kefa tiež môže mať vymeniteľné hlavice, regulovateľnú teplotu a prúd vzduchu o niečo viac ako klasický vysúšač. V priebehu augusta si predstavíme niekoľko riešené od Rowenty. Aj preto, že práve táto značka patrí dlhodobo v rebríčkoch v jednotlivých slovenských eshopoch medzi najpredávanejšie a najúspešnejšie.

Rowenta Brush Activ‘ Volume&Shine

Rowenta Brush Activ‘ Volume&Shine

S kefou Rowenta Brush Activ ‚Volume & Shine (CF9530) dosiahnete profesionálne výsledky hravo a za minimum času vo svojej kúpeľni. Kefa napodobňuje pohyby kaderníka pri automatickom otáčaní a tvarovaní účesu teplým vzduchom. Rowenta Brush Activ ‚Volume & Shine je vybavený kvalitnými a jemnými štetinami, nedochádza tak k strapateniu vlasov. Intenzívna ionizácia chráni vlasy pred vysušením a krepatením, účes je dokonale hladký, lesklý a dlhšie vydrží. Súčasťou balenia sú dva keramické kefy (40 mm a 50 mm), ktoré sa prispôsobia typu a dĺžke vlasov.

Rowenta Brush Activ‘ Volume&Shine

Groupe SEB

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na českom a slovenskom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95% produkcie spoločnosti.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása