reštaurácie

Recenzia reštaurácie: U Urbana (Bratislava) – druhá šanca

Posledné sklamanie pri návšteve reštaurácie U Urbana sme si povedali, že tomu dáme ešte druhú šancu, že nakoniec mohlo ísť o celkom zlú náladu a zlý deň personálu, keď ako ste mohli čítať už v jednej recenzii na tento podnik, sa niektoré veci vliekli a niektoré nefungovali. Na tento deň naplánovaná recenzia hneď aj končí. Prečo?

Ako sme sa v podniku cítili
Cítili sme sa strašne. Vyzeralo to, že sa čochvíľa pohneme a usadíme, no boli obsadené všetky stoly. Napríklad jeden človek pri stole pre štyroch a takto rozmiestnení ľudia po celej reštaurácií boli okrem dvoch miest. Čašníčku sme videli len pri schádzaní zo schodov a počas celých 15 minút nášho čakania sa stratila. Na rajóne zostal len čašník, ktorý sa občas prešiel do kuchyne a späť s dolnou perou prekrývajúcou hornú peru a flegmatickým výrazom. Jeden stôl mienil platiť, ďalší stôl by sa potešil, keby mu odniesli použité polievkové taniere a priniesli druhé jedlo. Za necelých 15 minút sa neudialo c.elkom nič, prebehla jedna platba, pričom zákazník zostával pri stole. Žiadne miesto sa neuvoľnilo a čo bolo zo strany personálu len dôkazom neprofesionality bolo: neodzdravenie prichádzajúcich zákazníkov, neprišlo žiadne ospravedlnenie, že je nemožné si zatiaľ sadnúť, absolútna neschopnosť problém akokoľvek riešiť, alebo náznak snahy riešiť. Celkový pocit je maximálne nulový.

Ako sme si v podniku pochutili
Absolútne nijak. Naozaj sme nechceli ani oslovovať personál, či nás vidí, pretože sme stáli tak, že sme čiastočne blokovali vstupných priestor pri schodoch smerom ku kuchyni – viditeľný a neprehliadnuteľný.

Aká bola obsluha
Absolútne neprofesionálna a vo vzdelaní v oblasti gastronómie, alebo aspoň v základoch podobnej práce s ľuďmi, ak nejaké vôbec bolo, sú veľké trhliny.

Celkový pocit
Radšej absolútne žiadny. Minule tu bola recenzia na tento podnik a nebola veľmi dobrá. Bolo mi to ľúto a druhou šancou som chcel napraviť renomé. Žiaľ, absolútne nemám na základe čoho vyvrátiť minulé mínusy a môžem len pridať ešte väčšiu nespokojnosť s jednaním a ochotou personálu. Uvidíme, ako dlho potrvá, než dáme poslednú tretiu šancu.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:reštaurácie