Gastronómiareštaurácie

Otvorili nové KFC v Poluse, dnes obchodnom dome VIVO Bratislava

KFC – Obľúbená značka siete rýchleho občerstvenia pre jeho nezameniteľné a ťažko napodobiteľné prekliate vyprážané kura má novú pobočku. Kým donedávna sme si mohli KFC vychutnať len v Auparku a oproti v DriveThru na Einsteinovej, potešilo otvorenie pobočky Bory Mall a v piatok 14. januára 2022 otvorili aj prvú prevádzku v bývalom Poluce, dnes VIVO!

KFC má svojich priaznivcov, svoje osvedčené postupy, históriu a konzistenciu, ktorej sa snažia priblížiť mnohé iné receptúry. Svojho času zánik pobočky v Nitre spôsobil ťažšiu voľbu pre tých, ktorí v Nitre holdovali KFC. Pobočiek totiž na Slovensku stále nie je veľa. Už čoskoro sa má otvoriť nová predajňa DriveThru v Trnave, čím sa vylepší prístup k jeho ponuke, ktorá si dnes vyžaduje vstup do nákupného centra pri všetkých obmedzeniach. To, čo poteší aj Bratislavčanov, je nová pobočka ako súčasť FOOD COURTu v nákupnom centre VIVO! na Vajnorskej.

KFC vivo prvé nákupy

foto: ilustračná foto jedného z prvých nákupov.

Otvorenie KFC na Vajnorskej v Poluse… teda VIVO

14. januára 2022 krátko pred jedenástou hodinou mohli návštevníci nákupného centra vidieť plne pripravenú prevádzku so zatiahnutou mrežou pripravenou na otvorenie. Bolo to prekvapením aj pre nás, preto sme si počkali. Ujsť si príležitosť objednávky jedla medzi prvými na úplne nových strojoch sa nedalo. Prví zákazníci nezažili nič neobvyklé, čiže prevádzka pôsobila zabehnutým dojmom. Malý prívesok ako darček určite potešil, keďže bežne prevádzky nerozdávajú nič. Je škoda že o otvorení sa normálne zákazník, ktorý sem bežne nechodí, ani nedozvedel. Chýbala výraznejšia kampaň na prevádzku. O to však lepšie prekvapenie.

  • Otváracia doba: Pondelok do Nedela, od 09:00 do 21:00
  • Miesto: nákupné centrum VIVO v časti Food Court na poschodí, hneď pri eskalátoroch.

Nákupné centrum VIVO Bratislava Vajnorská

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia

Komentáre sú ukončené