Gastronómiareštaurácie

McDonald’s Triblavina Bernolákovo: 2. diaľničná reštaurácia otvorená

V októbri 2020 sa otvára prvá McDonald’s reštaurácia pri diaľnici D1. Nachádza sa v obci Bernolákovo pod názvom McDonald’s Triblavina pri obojstrannom diaľničnom zjazde z D1. Nová reštaurácia stojí na strane v smere z Bratislavy na Senec bez zdĺhavého odbočenia, priamo pri diaľnici, len za protihlukovou stenou. Nejasné informácie o tom, či je už otvorená, sú konečne jasné. Je otvorená.

McDonalds Triblavina Bernolakovo

foto McDonald’s Triblavina: kveta kvetna, Google maps

Neprehľadný dátum otvorenia

Google uvádzal koncom septembra otvorenie napriek tomu, že mala prevádzka okolo seba ešte pletivo a prebiehal čulý pracovný ruch. Prvé fotografie miestneho sprievodcu na Googli by sme čakali z predajne, no reálne ich nafotil robotník počas pokládky dlažby a tak nevidíme otvorenú prevádzku, ale prácu robotníkov na novej stavbe. Takéto fotografie na predajni, ktoré by ju aj charakterizovali ako „stavbu“ asi nie sú to, čo by prevádzka chcela. žiaľ, občas sú fotografie z prevádzok v rukách jednotlivcov. Jasný dátum otvorenia, či to bude presne 1. alebo 2. októbra nebol uvádzaný ani v pracovných ponukách.

McDonald’s Triblavina – otvorená a očakávaná

Na diaľnici D1 nie je veľa možností, kde zastaviť a mať záruku toho, čo zákazník získa. Práve neistota prevádzky, otvorenia, ponuky, kvality, menu a cien vytvára nezáujem u motoristov zastavovať hocikde. O to viac, bez skúsenosti. To je výhoda McDonalds, ktorého ponuku aj štandardy sú dobre známe.

Prevádzka McDonald’s Triblavina v Bernolákove má svoj Drive In, ponuku McCafé, možnosti parkovania, viac ako 100 miest na sedenie a zatiaľ bude otvorená od 08:00 do 22:00. Prevádzka pritom počíta s možnosťou zmeny otváracej doby po zabehnutí pracovného tímu. Ide pritom len o druhú prevádzku na diaľnici alebo rýchlostnej ceste. Prvou je prevádzka v Beladiciach na rýchlostnej ceste R1. Otvorili ju pred dvoma rokmi. V českej republike je na hlavnom diaľničnom ťahu medzi Brnom a Prahou viac možností a známych prevádzok. Tá naša najnovšia láka už teraz vysokým stožiarom, ktorý dáva jasnú informáciu, čo sa za protihlukovou stenou nachádza. Núdzu o záazníkov mať nebudú. O to viac, ak sa v tomto úseku odohrávajú bežne zápchy a ranná prevádzka raňajkového menu bude inšpiráciou pre tých, ktorí budú dúfať v zmiernenie zápchy „po raňajkách“.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia