televízna reklama

Peter Sagan v reklame S4GAN pre Telekom už bez slova

S4GAN a TelekomNajnovšia reklama a prekvapivá reklamná kampaň, v ktorej objatí sme sa ocitli po poslednom víkende, zaplavila Slovensko sloganom S4GAN o ktorom sme vďaka hrubým znakom 4G a farbe hneď vedeli, že pôjde o podporu 4G internetu od Telekomu. Ale čo tam ten Sagan? Veď ešte stále sa objavuje v reklamách pre Peugeot. Vyliezajúc zo sprchy s namydlenou hlavou sa prejaví svojim typickým hlasom, ktorý, Peter nehnevaj sa, je strašne na smiech. V spoločnosti mladých ľudí kdekoľvek na Slovensku, ak majú televízor, spýtajte sa na názor k reklame v sprche, prípadne závery aj predošlých reklám pre Peugeot.

V Telekome už bez slova
Reklama pre mobilného operátora v najnovšej televíznej reklame prezentuje rýchly internet. Partia v aute sleduje notebook s mobilným pripojením a aktuálnymi informáciami o tréningu Petra Sagana. Ten v tej chvíli prechádza okolo nich a tak mu môžu podať fľašu s vodou. Mimochodom fľašu, ktorá nie je pre cyklistu, ale klasickú malú minerálku. To aby teraz Sagan použil obidve ruky, alebo zuby.

Náš najlepší cyklista a reprezentant Slovenska je motivátorom k cyklistike. Aj ľudia, ktorí tomuto športu zvažovali prepadnúť, sa vďaka jeho úspechom rozhodli pre jeho obstaranie. Len v našom okolí aspoň šiesti. Traja zo žilinského kraja. Ozaj, všimli ste si, že reklama vôbec nemá logiku? Kto zaznamenáva Saganov tréning? Ako sa vlastne jeho ttrasa dostala do počítača cestujúcich v aute?

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízna reklama