Móda a krása

Nessi Sportswear je originálna česká značka športového oblečenia

Nie je celkom bežné, že sa v okolitých nealpských končinách darí celkom novej značke športového oblečenia. V susedných Čechách vznikla pred pár rokmi značka NESSI Sportswear. Charakteristická svojim logom, dvoma písmenami A a U zakliesnenými v sebe, sa orientuje hlavne na mladého športovca a celkovo mladého aktívneho človeka. Podľa oficiálnych zdrojov sa samotná značka snaží zamerať na bežcov, vyznávačov fitness, jogy a ďalších športov.

nessi

Hlavné zameranie je však pre beh, keďže ako uvádzajú na nejednom materiály, pre bežcov vyvíja oblečenie tím bežcov a športovcov. Spoliehajú sa pritom na strihy, švy, materiály, kapsy a doplnky presne podľa toho, čo sami potrebujú a aké nároky majú pri vytrvalostnom behu. Mimo tento sortiment sa pýšia bežeckými legínmi a mikinami. Trochu netradične majú vo svojom portfóliu pre ženy bežkyne sukne so športovým dizajnom. Vzhľadom na dizajn je evidentné, že neraz čerpajú námety v prípade a v ríši zvierat.

Objednávky na Slovensko bez problémov

V prípade objednávok na Slovensko nie je žiaden problém. Stránky umožňujú v hornom ľavom rohu prepnutie na EURO. Následne v objednávkovom procese je možné vybrať adresu do SR a doručenie do SR. Objednávka nad 1500 kč aktivuje bezplatné poštovné. Doručenie kuriérom na Slovensko stojí pri platbe vopred 4 EURÁ, pri dobierke 5 EUR. Ideálne je riešenie Zásielkovne, siete odberných miest na Slovensku, kde si môžete vyzdvihnúť svoju zásielku už za tri eurá.

Běžecké oblečení nessi se slevou
Běžecké oblečení nessi se slevou

Už podľa reklamných kampaní značky je evidentné, že Nessi stavia na farby.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása