Gastronómia

Mixit sa postará o Veľkonočnú šibačkovú pohodu

Bratislava 19.3.2019: Každý rok na jar sa v ponuke Mixit objavujú veľkonočné produkty plné čokoládových vajíčok s lyofilizovaným ovocím (a ten rok hneď v siedmi príchutiach). Môžete si ich  vyšibať samotné alebo rovno v tradičnom Veľ-koko-nočnom mixe, či Veľ-koko-nočnej nádielke.

veľkonočný mixit

Aby sa o veľkonočné dobroty tak ako každý rok nestrhla (šibačková) bitka, ladí sa Mixit do zamilovanej atmosféry. Veľkonočné tubusy sú ilustrované dvojicou zamilovaných zajačikov, nájdete tu však aj zamilované husy alebo ovečku a barančeka. Mačiatka sa tu hrajú s kuriatkami a nálada je veľmi mierumilovná. Chcete mať aj vy láskavú a príjemnú Veľkú noc?:

  1. Raňajkujte Veľ-koko-nočný Mix, ktorý okrem sušených fíg, marhúľ, kanadských brusníc a čokocrispies obsahuje aj za hrsť Veľ-koko-nočných vajíčok. Snažte sa nevyjesť čokoládové vajíčka dopredu, to by mohlo viesť ku konfliktom, ktorým sa predsa túto Veľkú noc chcete vyhnúť.  J
  1. Cez deň si smelo vychutnávajte Veľ-koko-nočnú nádielku: mix orechov, lyofilizovaného ovocia a vajíčok. Nezabudnite sa podeliť aj s rodinnými príslušníkmi a kolegami.
  2. Pripravte si zásoby. Domov sa hodí tubus s Veľ-koko-nočnými vajíčkami, v ktorom je spolu až 7 rôznych druhov vajíčok. Každé z nich je mandľa obalená v bielej alebo mliečnej čokoláde, ktorú ochutili lyofilizovaným ovocím (dračie ovocie, physalis, jahody, čierne ríbezle), zeleným čajom alebo kakaovými bôbmi. A keby sa aj toto minulo, ešte vždy sú tu Veľ-koko-nočné vajíčka do kapsy.

Veľkonočná ponuka bude na www.mixit.sk dostupná od konca marca.

Veli-koko-nočný mix, 700 g, cca 9€, obsahuje bezlepkové kukuričné lupienky, ovsené lupienky chrumkavé, sušené marhule, sušené figy, kľukva (kanadská brusnica), vlašské orechy, mandle plátky, čokoládové lupienky, čokocrispies, kraslice (mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím).

Veľ-koko-nočná nádielka, 375 g, cca 9 €, obsahuje medový banán, jadrá para orechov, jadra lieskových orechov, jadrá kešu orechov, pražené mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím (jahody, čierne ríbezle, dračie ovocie atd.), zeleným čajom nebo kakaovými bôbmi.

Malý tubus s veľ-koko-nočnými vajíčkami, 240 g, 6,6 €, obsahuje kraslice (mandle v bielej a mliečnej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím, zeleným čajom nebo kakaovými bôbmi).

Veľ-koko-nočné vajíčka do kapsy, 85 g, 2,3 €, obsahuje kraslice (mandle v bielej čokoláde ochutené lyofilizovaným ovocím a zeleným čajom, mandle v mliečnej čokoláde).

Mixit.sk

je internetový obchod nielen pre fanúšikov zdravého stravovania. Na stránke www.mixit.sk si môže každý namixovať svoju obľúbenú zmes cereálií, müsli, ovsených kaší a mixov sušeného ovocia a orieškov z viac ako sedemdesiatich rôznych ingrediencií, ako sú rôzne cereálne základy, sušené ovocie, semienka, oriešky, ale aj chuťovky ako čokoláda, gumené medvedíky alebo lentilky či škorica. Súčasťou ponuky sú aj dopredu pripravené zmesi vytvorené výživovými špecialistami a ponuka surovín napríklad pre celiatikov alebo alergikov na určité typy potravín, ktoré sa v bežných zmesiach cereálií objavujú. Ďalšími produktmi v sortimente sú Mixit čokolády z kvalitnej 70 % tmavej čokolády ochutené lyofilizovaným ovocím a orieškami, müsli tyčinky Mixitky aj sušienky. Mixit všetko balí do krásneho tubusu a zákazník si môže vybrať doručenie poštou, kuriérskou službou DHL Express alebo osobný odber na niektorej z výdajných pobočiek na Slovensku.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia

Komentáre sú ukončené