Voľný čas

Krst novej knihy Všetko čo mám rád v Košiciach a koncert Kandráčovcov

Všetko čo mám rád je hudobný formát televízie JOJ, ktorým divákov sprevádzajú Štefan Skrúcaný a Ondrej Kandráč. Kým prvý je známy moderátor, zabávač aj herec, druhý sa dostáva do povedomia v posledných rokoch ako mimoriadne úspešný hudobník a propagátor ľudovej hudby z východného Slovenska. Aj televízia JOJ je z východného Slovenska podobne, ako mnoho jej zamestnancov a tvárí.

Všetko čo mám rád

Niet sa čomu diviť, že priestor v televízii získal formát, ktorý má hlavne baviť, ale tiež priniesť trochu hudobných zážitkov. Za krátko si našla šou svojich priaznivcov a televízia JOJ ju radí medzi úspešné. Nadväzuje po nej one man show Všetko čo má Ander rád, v ktorej JOJ priniesla na televízne obrazovky opäť známeho zabávača Andera z Košíc. Večer v takom prípade patrí východu. Najnovšie prichádza už aj kniha, ktorá je určená práve milovníkom tejto relácie, či moderátorskej dvojice.

Krst knihy spolu s minikoncertom

Nová knižka Všetko čo mám rád bude do života slávnostne uvedená dňa 6. Decembra v Košiciach v predajni kníh Panta Rhei v Paláci kníh na Hlavnej ulici 72. Záujemcovia o malý koncert Kandráčovcov, ktorý pri takejto knihe skrátka musí byť samozrejmosťou, tak vedia, kde musia byť a kedy. Večerom budú sprevádzať Štefan Skrúcaný a Ondrej Kandráč rovnako, ako v relácii. Vianočný minikoncert a krst knihy ozvláštni aj krstný otec tejto knihy, exprimátor Košíc a exprezident Slovenskej republiky, Rudolf Schuster.

  • Kniha je v predpredaji do 4. decembra 2017.
  • Záujemcovia si ju tak môžu predobjednať už dnes na BUX.SK. Do vydania zostáva pár dní.
  • foto: obálka knihy a pozvánky na akciu.

 

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Voľný čas