produkty

Nová knižka Mira Jaroša, Tešíme sa na Ježiška a aj s podpisom

Miro Jaroš bol pred rokmi hviezdou v celkom prvej sérií Slovenskej Superstar, v ktorej jasne bodovala Katka Koščová. Mimo Zdenku Prednú, alebo Martinu Schindlerovú, sa v šou preslávili aj muži, najmä Tomáš Bezdeda a Miro Jaroš. Práve Miro Jaroš naďalej tvorí a má veľmi bohaté publikum. Prekvapivo to však nie sú mladé dievčatá a ženy v jeho veku, ale hlavne deti. Chlapci dievčatá, deti rôzneho veku od tých najmenších po školopovinné. Miro Jaroš je totiž vďaka svojej televíznej, hudobnej a knižnej tvorbe, u detí a rodičov žiadaný.

Miro Jaroš Tešíme sa na Ježiška

Miro Jaroš a jeho nová knižka Tešíme sa na Ježiška

Má za sebou už viacero formátov knižiek pre deti, ktoré učia deti správať sa, umývať, pozdraviť, poďakovať, alebo len oboznámiť sa s tým, aký je svet okolo nás. Objavuje sa aj na televízii Ťuki TV operátora Mágio, kde je súčasťou vysielania pre deti. Už pred časom mu vyšla ďalšia kniha Pesničkový neposlušník, no tesne pred Vianocami 2017 prichádza s inou nečakanou novinkou. S knižkou pre deti venovanou Vianociam. Všetci tí, ktorí majú radi Mira Jaroša si pritom môžu objednať knihu aj s podpisom autora. Takúto možnosť ponúka kníhkupectvo BUX.sk, pre ktoré Miro podpísal 200 kníh. Jednu z nich tak môžete získať jednoducho tak, že si ju objednáte priamo tu.

O knihe:  Skôr než na zem dopadnú prvé snehové vločky, skôr než si pred Mikulášom dáte topánočky do okna a napíšete list Ježiškovi, Miro Jaroš vás zoberie na cestu za najväčším vianočným darom! Ste zvedaví, čo to je? Všetko sa dozviete v rodinnej knižke „Tešíme sa na Ježiška“. Desať dojímavých, vianočných príbehov plných lásky a dobrodružstiev vás zavedie do malej dedinky v ktorej bývajú súrodenci Lujza a Max. Spolu s nimi ten najkrajší a zároveň najväčší dar Vianoc určite nájdete!
Príbehy v knižke sú inšpirované pesničkami z CD Mira Jaroša „Tešíme sa na Ježiška“ a autorovým detstvom. Knihu ilustroval Adrián Macho. 

Oficiálny Facebook speváka Mira Jaroša: https://www.facebook.com/mirojarosmusic/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:produkty