novinky

Kristína Farkašová a jej novinka pre deti: Som nový človiečik

Známa moderátorka a herečka Kristína Farkašová sa už preslávila úspešnými knihami Som mama a Som stále mama. Po úspechu dvoch kníh, ktoré vychádzali rok po sebe, sa odhodlala opäť k ďalšej knihe, no k celkom inému druhu literatúry, než sme pri známych osobnostiach zvyknutí. Tentoraz totiž nejde o beletriu, ale veselé čítanie Som nový človiečik, ktoré tvorí samotný rodič, či rodičia.

Som malý človiečik

Knihy, ktoré kupujeme priateľom a rodine pri príležitosti narodenia dieťaťa, určené na zápisky prvých krokov, zúbkov, zážitkov a podobne, sú populárne. O tom niet pochýb. Avšak aj fanklub Kristíny Farkašovej má od určitej doby veľké zastúpenie medzi mamičkami, ktoré hrdo nosia pásikavé tričká Kristíny Koláčovej (Farkašovej) a tie pre svoje ďalšie ratolesti, či pre priateľky môžu mať zaujímavý darček. Napríklad kniha Som mama mala až taký úspech, že sa dostala do susednej Českej republiky a je vydaná v českom preklade Jsem máma od februára 2017.

Kniha Som nový človiečik

Knižka Som nový človiečik je tak nakoniec darčekom pre začínajúci život nového človeka, narodeného dieťaťa. Slúžiť bude pre zapísanie životných udalostí a prvých prvotín v živote dieťatka. Od ostatného zástupu podobných kníh sa však odlišuje tým, že sa nesie v duchu podobných ilustrácií, ako pri knihách Som mama a Som stále mama. Ich autorom je otec Kristíny Farkašovej, Boris Farkaš, aj tentoraz. Nechýba ani typický dizajn obálky a pásiky, ako inak. To zásadné, čo ale odlišuje túto knihu od iných je humor a osobitý „pohľad na vec“. Kniha je totiž oveľa menej vážnou, je viac zábavná, vtipná, má rozosmiať a udržiavať dobrú náladu, nech už vyplníte do knihy všetko pocitov, alebo len čiastočne.

Kniha vychádza 1. decembra 2017 s maloobchodnou cenou 14,90, avšak v predpredaji je aj v lacnejších ponukách v rámci uvádzacích zliav. Siahnite po nej, kým je ešte horúca, alebo si ju predobjednajte.

 

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:novinky