podniky

V Kauflande vernostný systém ponúka nie len panvice a výrobky Tefal

V predajniach Kaufland je už viac ako mesiac v plnom prúde vernostná akcia spojená s predajom výrobkov, mimo iných aj panvíc a spotrebičov Tefal. Pre rôzne iné akcie už možno zo zvyku považujeme takýmto spôsobom zvýhodnené ceny sortimentu za „len na oko“. Kaufland v rámci zbierania bodov za nákup umožňuje lacnejší nákup spotrebičov spolu s bodmi vyplnenou kartou. Uvádza základné pôvodné predajné ceny a výšku zľavy s bodmi. V súčasnosti však základnými cenami v predaji disponuje len veľmi málo obchodov, keďže každý chce ponúknuť zaujímavé zľavy. Aj preto sa s cenami v plnej výške stretávame len málokedy.

Panvice Kaufland

Stále výhodné

Obstarať si odšťavovač za 69,99 EUR prostredníctvom vernostného systému zostáva v tomto prípade stále najlepšou voľbou, keďže celkom najlacnejší aj v tej najväčšej zľave sa v predaji na internete momentálne nachádza v cene 88 EUR s bežne cenou pohybujúcou sa okolo 100 až 110 EUR. Cena panvíc sa taktiež v prípade tejto akcie pohybuje najnižšie, aj keď len v rámci akéhosi kvalitatívneho a cenového priemeru. Panvice a väčšina sortimentu z ponuky sa totiž nenachádza v bežnom predaji.

Panvice sú samé o sebe kvalitné

V prípade panvíc a ich výberu nemožno spraviť chybu. Najmä prezentované panvice Emotion sú vytvárané zo zaujímavých materiálov. Štandardom je tých niekoľko inovácií a patentov, ktoré Tefal pre svoje panvice má a pre ktoré možno tieto panvice považovať medzi to najlepšie a cenovo dostupné pre bežných ľudí, ktorí chcú mať v kuchyni poriadny nástroj na pečenie, vyprážanie, alebo skrátka na vypekanie. V prípade série panvíc Emotion ide o predĺženú záruku. Výrobca si vzhľadom na kvalitu trúfa hovoriť o 10 rokov zachovaných vlastnostiach panvice a keďže takýto nástroj nemá svoj vlastný časovač, je možné predpokladať, že pôjde o nástroj so životnosťou oveľa dlhšou.

V ponuke sú pritom aj panvice triedy CityCook, ktoré sú ľahšie a určené tak budú aj na živšie zaobchádzanie. Kaufland vernostný systém je v tejto chvíli príležitosť, ako si ich obstarať pomerne lacno, pričom ide o presne rovnaké kúsky so všetkými vlastnosťami, ako v bežnom internetovom predaji a v predajniach.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:podniky