televízia

Reality show Ostrov skončila. Bez veľkých intríg a škandálov

Reality Show Ostrov, ktorá na Markíze získala nie príliš lákavý vysielací čas predpolnocou, zrejme divákov nezaujala, pretože priniesla síce krásnu prírodu a sem tam drsné výjavy z reality, no nevideli sme vulgarizmy, nadávky, silné intrigy a kutie plánov bojov medzi jedným a druhým znepriateleným táborom. Tábory, ktoré mohli byť nepriateľské, sa predsa len nachádzali ďalej od seba a aj v časoch osobných súbojov nešlo o nenávistné výlevy, aké by sme mohli čakať pri iných reality show. Aj finále zložené z trojice Ricco, Filip a Vierka, prinieslo skôr ukážku priateľskej šou.

Marián Mitaš a Ostrov

Víťazom sa stal Filip

Konečným víťazom sa stal Filip. Celá reality show však na vyhodnotenie svojho víťaza čakala až do decembra, kedy televízia dokončila kompletné vysielanie všetkých dielov a v živom vysielaní sme si mohli pozrieť vyhodnotenie truhlice s hlasovaním. O konečnom víťazovi z finálnej dvojice Filip a Vierka rozhodli ostatní súťažiaci. Tí rozhodli, že víťazom slušnej sumy 100 000 EUR pred zdanením, bude Filip.

Ostrov (Survival)

Dejiskom reality show boli odľahlejšie ostrovy patriace Filipínam. Moderátorom bol Marián Mitaš, známy z Radio_FM, alebo zo seriálu Búrlivé víno. Súťažiacimi boli: Yury Kabitskiy, Viera Šestáková, Štefan Štefan, Peter Radačovský, Richard „Rišo“ Beňa, Richard „Ricco“ Chamula, Mišo Sýkora, Miro Štoffa, Marko Rovňák, Marianna Srp, Marek Zabák, Maja Giertlová, Ľubica „Lulu“ Kaločaiová, Ľubica Strelcová, Kristína „Kika“ Jesenská, Kaja Kowalczuková, Iveta van Wingerden, Filip Ferianec, Dominik Turčan, Daniela Hlavatá, Barbara Kowalczuková, Anna Krištofová

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia