Drogérie Teta boli dlhodobo známe svojim žltým logom s červenou, modrou a bielou, kde červený nápis TETA bol podčiarknutý vlnovkou. Logo pôsobilo zastarane a najmä šlo azda o jedinú prevádzku, ktorú charakterizuje logo na výšku. Nedávne prekvapenie na ulici Krížna v Bratislave v podobe rekonštrukcie celej predajne zaujalo nie len čistejším a svetlejším interiérom a zlepšením imidžu celej predajne, ale aj novým logom.

Drogérie Teta

Drogérie teta v novom
Sieť drogérií vylepšila svoje stránky a podľa dostupných informácií pokračuje v renovácií svojich predajní. Redizajnu sa postupne majú dočkať všetky. Drogéria pri Blumentálskom kostole sa napríklad nachádza ešte v starom šate. Pre drogérie Teta mohli byť lokálne charakteristické krikľavé farby a aj nie príliš úhľadné výklady. S novým imidžom a teda aj novým začiatkom sa nepochybne mení aj kvalita ponúkaných služieb. Svedčí o tom sviežosť loga a nádychu v ktorom značka bude pokračovať. Na stránkach prezentuje zásadné zmeny, zvyšujúcu kvalitu a aj teta klub pre zákazníkov.

Neprehliadnuteľná je ponuka kávy zadarmo pri nákupe nad euro. So zaistením tohto druhu bonusu a benefitu malo mnoho prevádzok skôr problémy, preto si dovolím popriať drogériám Teta, nech zvládnu aj úrady, ktoré majú často proti takýmto bonusom výhrady, ako aj správne promo. Logo a imidž spoločnosti vzbudzujú dôveru a samotná prevádzka, na ktorú som narazil na ulici Krížna v novom šate pôsobí oveľa viac lákavo a moderne než doterajšia.