podniky

Carrefour v Poluse ľudoprázdny, regály prázdne, čo chystá?

Ak sa vám podarí v posledných dňoch doraziť do bratislavského Polusu, najväčšia predajňa v celom nákupnom centre, hypermarket Carrefour, vám bude pripadať ako po rabovaní. Veľmi málo klientov a trochu nelogické usporiadanie veľmi malej časti sortimentu na obrovskej ploche by ste skôr očakávali natlačené aspoň v jednej tretine priestoru. Čiže zákazník nakoniec prechádza skôr medzi prázdnymi regálmi a surovinami skôr nepodliehajúcim skaze. Potešením je, že sa v ponuke stále nachádzajú syry, šunky a pečivo. Chýbajú však ďalšie mäsové a mliečne výrobky a mnoho iného. Hračky a potreby pre deti sú vo výborných cenách a nechýba drogéria. Lenže prečo toto všetko a takto?

Predajňa v rekonštrukcii
Po 15 rokoch prevádzky patril miestny Carrefour medzi najzanedbanejšie predajne najskôr svojim vekom. Už dlhší čas sa návšteva tejto predajne líšila od ktorejkoľvek inej podobnej predajne nie príliš vhodným riešením priestoru, poškodenými dlaždicami, no to všetko sa má zmeniť. Hlavné je, že podľa zamestnancov predajňa nekončí, čaká ju len rekonštrukcia. Nešťastným je však rozhodnutie, že necelé 2 mesiace pred Vianocami. Za takto krátky čas však nedokáže žiadna renovačná čata zázraky. Vianočné zhony pritom už začínajú. Škoda.

Najhoršie je, že je rok 2015, november a oficiálne stránky siete neinformujú takmer o ničom. zákazník nevie nič. Stránky informujú o počte predajní, o akomsi splynutí, ktoré si bežný zákazník nedokáže vysvetliť a pochopiť, ale hlavne v časti „blog“ sa nedozviete od apríla nič nové. Je to veľká škoda, zanedbané stránky dnes v dobe nutných aktualizácií nepôsobia príliš ideálne.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:podniky

Komentáre sú ukončené