Móda a krásaTlačové správy

Columbia predstavuje Facet 75 Alpha Outdry novú generáciu turistickej obuvi

Tlačové správy: Columbia predstavuje Facet™ 75 Alpha Outdry™ – novú generáciu všestrannej turistickej obuvi pre nadšencov aktívneho životného štýlu

Topánky Facet™ 75 Alpha Outdry™ sú najnovším prírastkom do jesennej kolekcie obuvi Columbia Sportswear. Tento nepremokavý ľahký model kombinuje módny dizajn s pokročilými technológiami, vďaka čomu je ideálnou turistickou topánkou do každého terénu a počasia. Modelový rad Columbia Facet™, známy z predchádzajúcich sezón, je oceňovaný pre svoju ľahkosť, pohodlie a atraktívny vzhľad v štýle tenisiek.

Obuv columbia šport outdoor

Vďaka nepremokavej a priedušnej konštrukcii OutDry™ má tento nový model bezkonkurenčnú odolnosť voči počasiu a vode. Odpružená medzipodrážka a podrážka poskytujú vynikajúcu priľnavosť za všetkých podmienok. Vďaka týmto technickým riešeniam zaručuje celodenný turistický komfort. Nový, aktualizovaný model Columbia Facet™ 75 Alpha Outdry™ nadväzuje na dedičstvo modelu Facet a zároveň prináša množstvo konštrukčných a funkčných vylepšení.

Pokročilý dizajn podrážky z vás robí kamzíkaTopánky Columbia Facet™ 75 Alpha Outdry™ majú špeciálnu podrážku ADAPT TRAX™ s vynikajúcou trakciou za mokra aj za sucha. Tá kombinuje patentovanú zmes podrážky so špeciálne navrhnutým vzorom 5 mm vysokých výstupkov, ktoré poskytujú topánke výnimočnú priľnavosť a stabilitu na meniacich sa nerovných povrchoch pri potulkách krajinou a mestom.

Obuv columbia šport outdoor

Pánsky model a Dámsky model

Najlepšia medzipodrážka vo svojej triede pre dlhotrvajúci výkonInovatívna medzipodrážka TechLite Plush™ ponúka najvyššiu úroveň tlmenia od spoločnosti Columbia. Má výrazný dizajn s citlivou, ultraľahkou penou, ktorá poskytuje maximálne odpruženie a vysokú návratnosť energie, ktorá je vložená do kroku.  Vyvýšená konštrukcia medzipodrážky potom umožňuje plynulý a stabilný prechod chodidla z päty na špičku. To zaručuje pohodlie aj vo veľmi náročnom teréne. Táto konštrukcia ponúka rýchlejší a bezpečnejší krok, a tým aj ďalšiu chôdzu.

Obuv columbia šport outdoor

Inovatívny nepremokavý a priedušný zvršok Odolný, bezšvový, plne nepremokavý zvršok Facet™ 75 Alpha Outdry™ fixuje strednú časť chodidla a poskytuje ochranu a kontrolu kroku bez toho, aby zvyšoval objem. Systém Columbia NAVIC FIT SYSTEM™ a technológia Heel Clip poskytujú výnimočnú stabilitu nohy v akomkoľvek teréne. Model je tiež vybavený 3D tlačeným sieťovinovým golierom pripomínajúcim ponožku pre ľahké obúvanie a maximálne pohodlie. Nazúvanie je rýchle a jednoduché aj vďaka použitiu šnúrky namiesto tradičných šnúrok, ktoré možno po obutí stiahnuť.

Nová topánka Columbia Facet™ 75 Alpha Outdry™ bola navrhnutá s ohľadom na potreby dnešných outdoorových nadšencov. Kombinuje módu s funkčnosťou, predstavuje inovatívnu technológiu a výnimočný výkon, čím nanovo definuje turistickú obuv. Či už sa vydáte na túru v mokrom alebo suchom teréne, topánky Columbia Facet™ 75 Alpha Outdry™ vás udržia v pohodlí. K dispozícii je v pánskej a dámskej verzii a v niekoľkých farebných variantoch za 170 €. Nájdete ich v značkovej predajni Columbia v Košiciach. Tiež v predajniach Intersport a Sportisimo alebo v predajni Outdoor Experience v Nitre a na e-shope https://www.super-sport.sk/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása