GastronómiaTechnikaTlačové správy

Ryžovar Lauben, výborný darček pre tých, ktorí chcú zdravo a pohodlne variť

Obdarujte tento rok svojich blízkych pomocníkom, ktorý im bude pomáhať udržiavať zdravší jedálniček.  Ryžovar Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT/WT vám v tom zaručene pomôže. Okrem varenia rôznych druhov ryže dokáže uvarenú ryžu zbaviť aj časti prebytočných sacharidov.

Lauben ryžovar deti, náhradný obrázok

Viacúčelový ryžovar Lauben Low Sugar

Viacúčelový ryžovar Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT disponuje funkciou low sugar, ktorá dokáže uvarenú ryžu zbaviť časti sacharidov. Okrem ryže si poradí aj s ďalšími surovinami, ako sú napríklad strukoviny. Nádoba má objem 3 litre a nepriľnavý povrch umožňuje varenie bez použitia tuku, čo prináša ďalší krok k zdravšiemu stravovaniu. Na digitálnom dotykovom displeji stačí zvoliť jednu zo 6 prednastavených funkcií – Slow cook, Quick cook, Polievka, Kaša, Low Sugar ryža, Zelenina – o zvyšok sa postará prístroj sám. Všetko sa dá upraviť aj manuálne.

Funkcia Keep Warm dokáže udržiavať jedlo teplé bez toho, aby sa rozvarilo. Často je užitočná aj funkcia odloženého štartu. Čas nezaberie ani údržba, stačí vybrať vnútornú nádobu a vložiť ju do umývačky riadu. Disponuje ochranou proti pretečeniu a technológiou Cool Touch, ktorá udržuje vonkajší povrch chladnejší, aby sa nikto nepopálil. Súčasťou balenia je inšpiratívna kuchárska kniha s 5 zdravými a jednoduchými receptami. Ryžovar sa pýši elegantným dizajnom a môže sa tak ľahko stať ozdobou každej kuchynskej linky.

Ryžovar Lauben Low Sugar Rice Cooker 3000AT zakúpite na www.lauben.com za 99,99 €.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia