Na titulkeTechnika

Životné zážitky zachytené v najlepšej kvalite akčnou kamerou LAMAX X5.2

Akčné kamery sú skvelým technologickým vylepšením každej adrenalínovej jazdy, potápania pod morskú hladinu na dovolenke, alebo len na motorku, či bicykel. Dôvody, pre ktoré majú tieto kamery svoj úspech a zmysel, je mnoho. Mať záznam toho, čo sa deje, alebo mať dôkaz o vlastnom úspechu a výhľade počas prekonávania vlastných možností, je aj o kvalite takejto kamery.

lamax akčná kamera elektronika

Nová akčná kamera LAMAX X5.2

Uchovaj si zážitky nielen vo svojich spomienkach, ale aj v pamäti, ktorú môžeš kedykoľvek prehrať ostatným. Akčná kamera Lamax X5.2 so skutočným rozlíšením 4K 30 fps ju má, a to až do veľkosti 128 GB. Či už natáčaš pohodovú dovolenku, alebo tie najadrenalínovejšie kaskadérske kúsky, elektronická stabilizácia MAXsmooth sa postará o to, aby bol každý záber dokonale plynulý, a to vo Full HD 60 fps. Preži každý okamih znova a znova s ešte väčšími emóciami vďaka funkcii Slow motion. Neobmedzuj svoje zážitky len na pevninu, kamera sa vo svojom puzdre dokáže ponoriť až do hĺbky 40 m, takže do podmorského sveta môžeš vziať aj neplavcov.

lamax akčná kamera elektronika

Pamäťovú kartu microSD nemusíš neustále vyberať, pomocou Wi-Fi môžeš svoje zábery posielať priamo tam, kam potrebuješ. Pre kontrolu si môžeš záznam okamžite prezrieť na prehľadnom 2“ TFT LCD displeji a pomocou neho nastaviť funkcie od časovača až po šetrič obrazovky. Na jedno nabitie dokáže kamera zaznamenávať tvoje aktivity neuveriteľne dlho, a keď sa vybije, môžeš jej poslať energiu cez USB-C.

Akčnú kameru LAMAX X5.2 si zakúpiš na https://lamaxshop.cz/sk/ za 69,99 €.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Na titulke