TechnikaTlačové správy

Sloboda pohybu v meste aj v teréne s kolobežkou Lamax eTank SA70

Cestovanie do práce a za zábavou bude príjemnejšie a rýchlejšie vďaka elektrickej kolobežke LAMAX eTank SA70. Jej moderný industriálny dizajn vynikne v mestskej džungli, ako aj na výletoch po pokojných cestách a v ďalekom okolí.

elektrickej kolobežke LAMAX eTank SA70

Výkon elektrickej kolobežky eTank SA70

Uži si plynulú jazdu, pri ktorej ťa nezastaví ani dopravná zápcha. Táto parťáčka dokáže svišťať rýchlosťou až 25 km/h a ani 70 km vzdialenosť pre ňu nie je problém. LAMAX eTank SA70 si hravo poradí s prekážkami v teréne vďaka 10,5-palcovým pneumatikám s extra zosilneným plášťom odolným proti prepichnutiu a vynikajúcou priľnavosťou. Ak k tomu pridáme predné a zadné odpruženie so zosilneným zadným blatníkom, výsledkom tejto rovnice je dokonalá stabilita a pocit vznášania sa nad povrchom.

Veľkokapacitná 48V/20Ah lítiová batéria má nielen inteligentný systém BMS, ktorý ju chráni pred prehriatím alebo dokonca nedostatočným nabitím, ale výkonný 2x800W motor jej časť energie vracia prostredníctvom rekuperácie pri jazde z kopca alebo pri brzdení. Veľký a prehľadný displej LCD zobrazuje nielen stav batérie za každého počasia a svetla, ale aj ďalšie informácie vrátane nastavenia jedného zo štyroch prevodových stupňov. Kolobežka má aj dva výkonnostné režimy, pričom úsporný režim zabezpečuje, že motory možno využívať len na 60 %.

Ďalšie dobré vlastnosti a bezpečnosť

Bezpečnosť a pohodlie sú kritériá, ktoré kolobežka bezchybne spĺňa. Jej pevná konštrukcia s veľkou nášlapnou plochou a rozšírenými riadidlami poskytuje komfort jazdy až do zaťaženia 150 kg. Tempomat dohliada na tvoju rýchlosť, trojitý brzdný systém ťa nesklame, keď je potrebné rýchlo zareagovať a parádne LED osvetlenie celej kolobežky je nielen cool, ale aj ťa zviditeľní. Neboj sa, že sa kolobežka rozbehne príliš rýchlo, ochrana proti uviaznutiu aktivuje motor, až keď dosiahneš určitú rýchlosť. Obavy z krádeže rozptýli buď zabezpečenie pomocou PIN kódu, alebo možnosť vziať kolobežku kamkoľvek so sebou vďaka rýchlemu zloženiu. Parádnou vychytávkou je Walking Mode, v ktorom len zľahka jazdíš podobným tempom ako tvoj kamarát pri chôdzi, alebo USB vstup pre nabíjanie telefónu.

Elektrická kolobežka LAMAX eTank SA70 je k dispozícii na www.lamaxshop.cz za 1 599,00 €.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika