Tlačové správy

Súčasný trend: rastúci dopyt po kabínkových systémoch

Verejné priestory nebudú vo väčšine prípadov tak otvorené, ako pred príchodom koronavírusu. Firma Sanela – dodávateľ kabínkových systémov hlási zvýšený dopyt o sanitárne kabínky a priečky pre vlhké a suché priestory.

Kabínkové systémy sanela

Pozorujeme zvýšený záujem o nové dispozičné riešenie toaliet a spŕch,“ hovorí Pavel Rybka, spolumajiteľ značky Sanela. Najnovšie zákazky v tejto oblasti sa odohrali napríklad v chrudimských kasárňach či v kempe pri Českých Budejoviciach. „Prísne hygienické opatrenia a väčšia bezpečnosť zaistí oddelenie do kabínok či kójí. Do vlhkých priestorov dodávame sprchy jednotlivo s možnosťou inštalácie dverí a extra priečky. Steny sú vyrobené z laminátu HPL, ktorý je práve vhodný do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Ide o hygienicky nezávadné povrchy a všetko je zákazková výroba priamo na mieru,“ dodáva Pavel Rybka zo Sanely. Suché priestory slúžia pre oddelenie jednotlivých kabínok na toaletách, v šatniach, apod. Kabínkový systém pre priestory so zvýšenou vlhkosťou má katalógové označenie SLKA 01S, pre suché priestory – SLKA 01W.

Kabínkové systémy sanela

Sanela sa špecializuje na sanitárne elektronické systémy. Vďaka svojim batériám, dávkovačom mydla a dezinfekcie alebo radarovým pisoárom vyriešite všetko potrebné bezdotykovo.

Pre viac informácií navštívte www.sanela.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy