Tlačové správy

Staňte sa majstrom kuchyne ľahko a rýchlo – tyčový mixér Lauben

Čas je vzácny, preto s ním nakladajme čo najefektívnejšie. Veľmi ľahko je možné ušetriť napríklad v kuchyni, stačí mať po ruke tých správnych pomocníkov. Vďaka tyčovému mixéru Lauben Stick Blender 800WT vykúzlite chutné jedlá s minimálnym úsilím a ani špinavé riady vás nezavalia.

Tyčový mixér Lauben Stick Blender 800WT

Či už chystáte slávnostné menu s niekoľkými chodmi alebo bežný obed pre rodinu, výkonný tyčový mixér s ergonomickým tvarovaním sa stane zdatným pomocníkom, ktorý všetko urýchli a uľahčí. Šesť rýchlostí, funkcia TURBO a motor s výkonom 800 W si poradí s prípravou nadýchanej kaše, krémovej polievky, omáčky či hladkého pyré, rovnako dobre ale tiež naseká orechy do dezertu, ľad do nápojov či našľahá sneh z bielkov.

Tyčový mixér Lauben Blender

Rozhodne sa nemusíte obávať, že pripravovanými pokrmami vyzdobíte celú kuchyňu. Ich rozstrieknutiu zabraňuje špeciálny anti-splash tvar mixovacej hlavice. Bezpečnosť používania zaisťuje rovnako extra dlhá noha pre bezpečné mixovanie aj horúcich ingrediencií a protišmyková úprava.

Hneď dve nádoby súčasťou

Tyčový mixér je dodávaný s dvoma mixovacími nádobami s protišmykovým dnom, sekacou nádobou a niekoľkými nástavcami vrátane metly na šľahanie či nástavca na prípravu tej najlepšej zemiakovej kaše. A kam s tým všetkým? Predsa do skladovacieho stojanu, ktorý ušetrí miesto v kuchyni a rovnako je súčasťou balenia. Iste poteší aj fakt, že nádoby aj nástavce je možné umývať v umývačke riadu.

Lauben Stick Blender 800WT sa naviac pýši elegantným vzhľadom, a práve vďaka prepojeniu funkčnosti a štýlu získal prestížne ocenenie IF Design. Dodávaný je v dvoch farebných variantoch, aby čo najlepšie zapadol do každej domácnosti.

  • Tyčový mixér Lauben Stick Blender 800WT zakúpite na shop.lauben.com za 49,99€.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy