Tlačové správy

Poznajte dokonale svoje telo: osobná váha TrueLife FitScale W5

Dali ste si predsavzatie, že schudnete? Ak áno, alebo skrátka chcete v rámci zdravého životného štýlu dokonale poznať svoje telo, existuje skvelý pomocník. Inteligentná váha TrueLife FitScale W5 BT, ktorá prezradí viac než len hmotnosť. Zloženie tela je totiž omnoho dôležitejšie než len číslo ukazujúce, koľko človek váži.

Osobná váha TrueLife FitScale W5 BT

Poznáme to všetci, stúpnete na váhu a číslo, ktoré sa objaví, spravidla náladu príliš nezdvihne. Lenže pravdou je, že samo o sebe nie je príliš vypovedajúce. Preto predstavuje výrobca inteligentnú váhu TrueLife FitScale W5 BT, ktorá umožňuje poznať telo omnoho lepšie. Ukáže totiž pomocou bioelektrickej impedančnej analýzy (BIA), akú časť aktuálnej hmotnosti tvoria svaly, tuk, voda či kosti.

Technológiu, ktorú využívajú pri príprave špičkoví športovci, tak teraz môžete mať doma aj vy. Váha dosahuje presnosť na dve desatiny kilogramu, prostredníctvom Bluetooth ju pripojíte k telefónu a vďaka aplikácii, ktorá je kompletne v češtine, uvidíte nielen históriu merania, grafy a ďalšie informácie, ale rovnako si je možné nastaviť virtuálneho trénera. Ak by vám táto motivácia nestačila, potom vedzte, že váha dokáže rozoznať až 8 užívateľov, do výziev sa tak môže zapojiť celá rodina. Výsledky je možné zdieľať napríklad aj do platforiem ako FitBit či GoogleFit.

Okrem 14 meraných indexov iste oceníte aj minimalistický design, ktorý výborne zapadne do každého interiéru. Vrchné tvrdené sklo dáva istotu dlhej životnosti a pre bezpečnosť užívateľov sa na spodnej časti nachádzajú protišmykové body. Váha TrueLife FitScale W5 BT by nemala chýbať v žiadnej domácnosti, kde sa dbá o zdravie.

Inteligentnú váhu TrueLife FitScale W5 BT zakúpite na eshop.truelife.eu za 39,99 €

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy