Tlačové správy

Rýchla cesta k hebkej pokožke pomocou epilátora TrueLife

Bojujete s nežiaducimi chĺpkami, pričom žiadna z metód nemá dlhodobý účinok? Zahoďte žiletky, depilačné pasty, vosky aj strojčeky. Pravidelným používaním epilátora TrueLife BELLE IPL E5 získate zamatovo jemnú pokožku už za štyri týždne. Rozdiel je viditeľný, a predovšetkým citeľný na dotyk.

Epilátor TrueLife

TrueLife BELLE IPL E5

Dajte zbohom nežiaducemu ochlpeniu na nohách, v podpazuší, oblasti bikín aj na tvári. Technológia TrueIPL®, ktorú využíva epilátor TrueLife BELLE IPL E5, vykoná epiláciu jednoducho a bezbolestne za pomoci intenzívneho pulzného svetla. Jemné svetelné impulzy zasahujú pod povrchom pokožky melanín vo folikule chĺpkov, čím dochádza k narušeniu ich rastu. Zároveň vznikajúce teplo z impulzov zahrieva vlasovú cibuľku a chĺpky potom samovoľne vypadávajú.

Ošetrenie, ktoré pohodlne zvládne každý, zaberie len niekoľko málo minút. Prekážkou nie je ani veľmi citlivá pokožka, technológia SensCool® bola vyvinutá na úplne bezbolestné ošetrenie. Akonáhle dôjde k záblesku, epilátor pokožku ochladí a tým aj upokojí. Zároveň sa netreba obávať prehriatia epilátora, ten sa automaticky vypne v prípade, že teplota prekročí 60 °C.

Bezpečné zariadenie

Epilátor chráni seba, pokožku a rovnako váš zrak, keďže impulzy sa aktivujú len kontaktom s pokožkou. Či už zvolíte automatický režim na ošetrenie väčších plôch či manuálny na ošetrene menších a horšie dostupných oblastí, chĺpky zmiznú trvalo. 4 týždne stačia na významné zníženie ich rastu, za 12 týždňov už o nich takmer nebudete vedieť a pokračovaním v aplikácii dôjde k trvalej eliminácii ochlpenia. Prístroj je koncipovaný ako 3v1, okrem epilácie teda výmenou lampy získate prostriedok na omladenie pokožky či redukciu akné. Všetky lampy sú súčasťou balenia vrátane praktického stojanu.

Epilátor TrueLife BELLE IPL E5 je v máji dostupný za akčnú cenu 264,99 € na www.truelife.eu, zatiaľ čo bežná cena je 329,99 €.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy