Móda a krása

Rowenta Fashion Stylist 3v1, tri nástroje na vlasy v jednom

Značka Rowenta sleduje aktuálne trendy vo svete módy – a tým najvýraznejším je určite variabilita a voľnosť vo výbere oblečenia aj úpravy vlasov. Práve preto sa narodil multifunkčný produkt Rowenta Fashion Stylist 3v1. S ním jednoducho zvládnete variáciu dokonalých šik účesov na každý deň v týždni, presne takých, aké sa nosia na svetových prehliadkových mólach. S Rowenta Fashion Stylist 3v1 nemusíte meniť nadstavce, ani pre ne hľadať voľné miesto v skrinke, pretože žehličku, kulmu a vlnovačku držíte v ruke naraz.

Rowenta kulma 3v1

Tri nástroje v jednom, bez výmeny a hľadania

Rowenta Fashion Stylist 3v1 má dva integrované kefy pre dokonalé vyžehlenie vlasov, nadstavec pre lokne a špeciálne vyvinutú platničku pre vlny – vytvoríte presne ten správny styling podľa svojej nálady: romanticky veľké a vzdušné vlny, elegantne hladko vyžehlené vlasy, prípadne rebelský look s vlasmi ako po rozpletení vrkôčikov (posledný trend na módnych prehliadkach).

Rowenta kulma 3v1
Novinka v ponuke značky Rowenta chráni a stará sa o všetky typy vlasov – Fashion Stylist 3v1 je vybavený keramickým povrchom a generátorom iónov.

Rowenta kulma 3v1

Vaše vlasy zostanú lesklé a vďaka efektu hydratácie nebudú vysušené. Šetrný prístup k úprave vlasov podporuje tiež nastaviteľná teplota 170 alebo 200 °C.

Viac aj na: www.rowenta.cz  a stylemeup.rowenta.cz

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása

Komentáre sú ukončené