Móda a krása

Žehličky na vlasy Rowenta PremiumCare a novinky za rok 2019

V roku 2019 sa inovácie v oblasti starostlivosti o vlasy v nijakom bode nekončia. Vývoj napreduje, v predaji je neustále niečo nové, inovatívne, inteligentnejšie a zaujímavejšie. Tak ako dva predstavované tipy.

Rowenta Brush & Straight Premium Care (SF7510)

Pre dokonale uhladený účes vám odporúčame šetrnú žehličku Rowenta Brush & Straight Premium Care (SF7510). Má integrovaný hrebienok z prírodných štetín pre lesk a 3D objem vlasov, ktoré vyžehlíte jedným ťahom pri teplote 170 stupňov. Odporúčaná cena je 74,90 EUR.

Liss & Curl Premium Care (SF7660)

Do luxusného radu Premium Care značky Rowenta už stabilne patrí rovnako významná technologická inovácia v starostlivosti o vlasy a dokonalom stylingu. Žehlička na vlasy Liss & Curl Premium Care (SF7660) obsahuje patentovaný systém Straight Optimizer pre perfektné narovnanie vlasov a zároveň disponuje patentovaným Pre Curling systémom pre dokonalé natočenie. Vlasy sú chránené vďaka používaniu nízkej teploty 170 ° C a tiež vďaka unikátnemu povrchu, napustenému kašmírovým keratínom a arganovým olejom v kombinácii s generátorom iónov. To všetko dodá vašim vlasom žiarivý lesk.

Odporúčaná cena je 99,90 EUR.

Viac aj na:  www.rowenta.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása