Gastronómia

Inteligentné hrnce Ingenio od Tefal: sady, jednotlivo s mobilnou rúčkou

Tefal na trh uvádza sadu inteligentného riadu. Ten pritom môžete použiť na naozaj rôzne účely. Priamo v nich variť, vyprážať, dusiť, skladovať v nich potraviny, prenášať, uskladňovať v chladničke a na rozdiel od klasických hrncov si manipuláciu s nimi budete spájať s jedinou rúčkou. Ingenio Authentic je zaujímavý svojim materiálovým spracovaním, ale aj myšlienkou. O čo ide?

Ingenio Authentic hrnce TEFAL

Ingenio, ako nový rad výrobkov

V spoločnosti Tefal novým produktovým radom Ingenio nazývajú širší výber rôznych veľkostí riadov a pokrývok. Samotné riady však nemajú ušká a ani rúčky. Nahradzujú sa jediným, prípadne dvoma univerzálnymi nástrojmi. Tie plnia úlohu rúčky, dajú sa ľahko prenášať a pripínať na okraj hrncov. Práve tým, že všetky nádoby sú rovnako tvarované a majú možnosť spolu s mechanickou konštrukciou rúčky spojiť sa, ide o vychytávku, ktorá môže ťažiť práve zo svojho tvaru a prepínateľnosti rúčky samotnej. Hrnce sa zmestia do oveľa menšieho priestoru, povedzme všetky svojej sady.

Priestorová úspora sa však počíta a v rámci chladničky, kde bez ušiek a rúčky naozaj nádoba zaberá oveľa menej. Sortiment ponúka aj nádoby na dusenie, nízke panvice, rajnice, hrnce hlbšie aj menšie. V spojení s rúčkou sú použiteľné ako klasická panvica, dá sa prenášať, posúvať a podobne. Produktový rad ponúka aj rôzne kombinácie riadov, prípadne kombinácie s dvoma rúčkami, ktoré poslúžia na jeden väčší hrniec, alebo viacero používaných súčasne. Zaujímavosťou sú prídavné puklice na cedenie alebo grilovanie.

Heslá ktoré sa budú viazať so sériou INGENIO AUTHENTIC

  • Dobre skladovateľné, keďže žiadne ušká a rúčky nebránia vkladaniu jedného do druhého, prípadne postavenie „komínka“ k ďalším hrncom
  • Rúčkou bezpečne prenesiete z trúby na stôl a neskôr aj do chladničky. Rúčka pritom môže zostať bokom, neustále pripravená na iný riad inej veľkosti.
  • Rúčka nevyžaduje veľkú silu a manipulácia s ňou je jednoduchá.
  • Ideálne riešenie do malej kuchyne, alebo tam, kde máte záujem používať jednotlivé riady aj na skladovanie, či zapekanie, pečenie a pod. Využitie nájdu aj tam, kde sú menšie rozstupy na sporákoch.
  • Riady sa pýšia povrchom Tefal Titanium Pro a ten sa vyznačuje nepriľnavosťou
  • Vybavené sú indikátorom teploty Tefal Thermo-Spot®.
  • Tiež uvádzané pod modelovým číslom:  L6719552
  • Má široké variácie dielov, kúpite ako väčšie sady, menšie sady, či jednotlivo

Informácie aj na:  www.tefal.cz/vecerimespolecne

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia