Technika

Polievkovar Easy Soup, zaujímavá novinka uvarí polievku za vás

Polievkovar, alebo polievkovač, ako môžeme nazvať spotrebič variaci polievku pohodlne a rýchlo, je na trhu už od roku 2015. Len postupne sa dostáva do našich domácností, možno práve preto, že na uvarenie klasickej polievky si mnohí vystačíme sami. Pri objave dôvodov, prečo Easy Soup vytvorili, už však celý vynález dostáva celkom iný význam. Nemá totiž nahradiť klasické polievky a domáce kuchárske umenie. Má byť alternatívou a to sa jej darí pomerne slušne.

Tefal Easy Soup

Polievkovar poslúži napríklad ak:

  • potrebujete uvariť polievky, krémy, presnidávky bez dohľadu a neustáleho sledovania
  • potrebujete automatický systém, kde len dáte suroviny a všetko spraví bez nutnosti miešania, alebo kontroly
  • potrebujete krémové polievky takej kvality, ako v špičkovej reštaurácií
  • potrebujete vyrobiť skvelé polievky, no nie ste kuchár, alebo ste nikdy nič neuvarili
  • potrebujete zvládnuť uvariť ako mamička na materskej, celkom zaneprázdnená dieťaťom

Polievkovar Tefal Easy Soup a recenzia

Elegantný elektrický spotrebič napájaný z klasickej elektrickej zástrčky odnímateľným káblom, tvoria len dva diely. Spodná nádoba s termoizolačnými vlastnosťami a horný s mixérom a ovládacími tlačidlami. Tento diel má aj svoju vlastnú rúčku, kým spodný má veľkú rúčku ideálnu pri vylievaní hotovej polievky. Ovládanie zvládne ktokoľvek. Zariadenie z vložených surovín varí polievku a podľa určenia programu použije aj kuriér súčasne s ohrevom.

Výsledkom môžu byť krémové polievky, ktoré si viete dochutiť podľa vlastného gusta. Zaujímavé je, že takto sa ľahko k vareniu dostane aj niekto, kto nikdy v kuchyni čas nestrávil. Napríklad v rámci experimentov. Zmixovať a vytvoriť polievku sa môže podariť z rôznych surovín a nástrelovú inšpiráciu môže každý nájsť v kuchárskej knihe, ktorú nájde každý v balení. Má niekoľko jazykových verzií, slovenská sa spolu s fotografiami polievok nachádza v druhej polovici publikácie.

Cena zariadenia sa pohybuje okolo 100 EUR. Jej údržba je veľmi ľahká a umývanie rieši aj vlastný umývací program. Postaviť zariadenie môžete pokojne na zem, alebo aj do kúpeľne. Nie je zásadné miesto, kde je prístroj zapnutý. Hluk nie je vysoký počas mixovania, môže z neho vychádzať menšie množstvo pary. Čo je ale hlavné, zvláda uvariť polievku už v priebehu 25 minút a následne polievku udržiava v teple. Darí sa to aj pre izolované telo a konštrukciu.

Tefal výrobok uvádza aj pod označením TEFAL Easy Soup BL841138.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika

Komentáre sú ukončené