Technika

Polievkovač My Daily Soup, novinka od Tefalu na ľahkú prípravu polievok

Polievkovač My Daily Soup môže niesť aj označenie Multifunkčný hrniec Tefal BL542831. Stále ide o čerstvú novinku, ktorá sa len pomaly dostáva do ponuky predajcov kuchynských spotrebičov. Vo všeobecnosti však tento koncept nie je žiadnou novinkou. Už v roku 2016 prišiel výrobca Tefal s pôvodným modelom Easy Soup. Samostatný stojaci spotrebič, ktorý môžete postaviť na akýkoľvek pevný stôl a samostatne si poradí s prípravou polievky, je zaujímavou vychytávkou aj preto, nie je nutné pri polievke stáť, miešať, niečo pasírovať, kontrolovať a sledovať čas, aby sa nepripálila.

polievky

Multifunkčný hrniec potrebuje len vložiť suroviny a všetko ostatné sa pripraví samo. Tefal novým modelom prináša už osvedčený výrobok v novšom šate s jednouchou manipuláciou a ovládaním. Pevná výrazná rúčka slúži na uchopenie prístroja z jednej strany aj preto, že vnútorná ergonómia dovoľuje polievky, alebo pripravené smoothie nalievať do tanierov, teriny, či pohárov.

Ovládanie aj obsluha je jednoduchá

polievkovač My Daily Soup TEFALNa ovládaní je len pár možností. Digitálny displej ukazuje dôležitý čas do konca prípravy, či pripravenosť prístroja. Tlačidlá pre krémovú polievku, polievku s nepomixovanými celými kúskami zeleniny, tretím je tlačidlo pre neohrievané smoothie a štvrté pre očisťovací proces.

Krémová polievka je trendy záležitosť, v reštauráciách aj domácnostiach. Rozmixované znamená rovnomerne rozmiestnené všetko, čo obsah polievky tvorí. Pre deti, ktoré by si vyberali mrkvu, ale zeler nie, ideálne. Určite však majú svoje čaro aj v zážitkovej gastronómii. Celkovo je polievkovar výbornou záležitosťou pre prípady, kedy potrebujete venovať pozornosť niečomu inému. Prípadne aj niečomu, čo vôbec nesúvisí s kuchyňou. Zabezpečenie nedovolí polievke prihorieť. Celé mixovanie a tepelný ohrev polievky sa deje v prístroji. To znamená, že žiaden sporák k tomu nepotrebujete – prekvapivo pritom ide o otázku, ktorú sme už zaznamenali na internete pri tomto druhu výrobkov. Sám sa totiž napája klasickým káblom do elektrickej siete, ktorý je odnímateľný napríklad pre skladovanie výrobku samotného.

  • Výrobca: TEFAL
  • Oficiálne stránky modelu: https://www.tefal.sk/
  • Mixovanie pomocou 4 oceľových nožov
  • Kvalitná nerezová ohrievacia nádoba s objemom 1,2 litra
  • Šírka výrobku 6 cm
  • Výška výrobku 4 cm
  • Hĺbka výrobku 7 cm
  • Hmotnosť výrobku 5 kg

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika

Komentáre sú ukončené