Technika

Inteligentné grilovanie celoročne, v pohodlí domova!

S kontaktným elektrickým grilom už k modernému grilovaniu nepotrebujeme otvorený oheň. Obľúbenú zábavu s priateľmi si môžeme navyše vychutnať po celý rok v pohodlí domova. Značka TEFAL prichádza s inovovanou verziou inteligentného Optigrillu, ktorý vďaka unikátnemu senzorickému meraniu grilovaných surovín upozorní zvukovým signálom na stupeň prepečenia.

kontaktný grill

Novinka TEFAL Optigrill Elite GC750 ponúka celkom 12 automatických programov, ktoré uľahčia grilovanie mäsa, zeleniny alebo morských plodov – vždy s dokonalým profesionálnym výsledkom. Zvoliť môžete program baklažán, paprika, paradajka, zemiaky, plody mora, ryby, slanina, steak, burger, kurča, klobásy alebo panini. Využiť môžete aj mód manuálneho nastavenia – jedlo si prichystáte presne podľa svojich predstáv! Prehľadný displej vám presne povie, v akej fáze grilovanie momentálne je, prípadne koľko času ešte zostáva. Automatickým meraním a nastavením teploty dokonale pripraví steak prepečený rare, medium alebo well-done.

optigrill 2 TEFAL

Pokiaľ máte radi chrumkavý povrch grilovaných jedál, stačí zapnúť funkciu prudkého opekania. Ide o novinku, rovnako ako v prípade funkcie rozmrazenie. Nepriľnavá grilovacia plocha umožní pripraviť až 5 porcií naraz. Bonusom je veľmi ľahká údržba. Grilovacie platne môžete jednoducho vybrať a vložiť do umývačky. Výhodou je aj kompaktná veľkosť, ktorá je ideálna pre menšie kuchyne alebo k využitiu na terase či lodžii. Odporúčaná cena pre Tefal Optigrill Elite GC750 je 7699 českých korún/299 euro.

  • Odnímateľné diely sú vhodné do umývačky riadu
  • Kontaktná tepelná plocha pre potraviny je 600 cm2
  • Programová výbava: 12 programov
  • Termostat

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika