Gastronómiatelevízia

Panvice a hrnce Delimano, konečne niečo z Teleshoppingu čo funguje

Teleshopping a ďalšie relácie s podobným názvom, ktoré sa dostávajú do vysielania súkromných televízií s ponukou rôznych výrobkov, majú povesť, akú majú. Celkom opodstatnene sa takémuto nákupu vyhýba každý pragmaticky uvažujúci človek. Sľubujú, že ak zavoláte ihneď, dostanete bezcenný darček alebo niečo, čo má byť štandardnou výbavou. Získate to pritom aj keď zavoláte o týždeň. Zábery s „bežným“ výrobkom ukážu v sivých farbách so strapatou herečkou, ktorá trpí príšerným herectvom a šialenými pohybmi, len aby dokázala, že „bežný“ krájač vás dokáže pripraviť o nervy. Avšak nový krájač MEGA3000 už má jasné farby, poriadok v kuchyni, hladký účes a atraktívnu herečku. Toto je tá útočná psychológia, ktorou sa darí predávať čokoľvek.

Delimano oválny pekáč

foto: Oválny keramický pekáč Delimano, v ponuke AndreaShop

 

Voľba slov, ktoré majú presvedčiť a často navodiť len prázdny dojem výhodného nákupu. Vidieť kameru do auta, pri ktorej uvádzajú pôvodnú cenu 200 EUR, hoci sami ste si ju kúpili na internete za 21 EUR bez zľavy, také niečo vás odrovná. Nejedna slovenská domácnosť vyhadzovala zázračné mopy a krájače z plastov, ktorým sa všetky tie zázračné funkcie poodlamovali bez náhradných dielov a krájače nevyužili, pretože vždy bolo niečo lacnejšie a oveľa praktickejšie, čo ich nahradilo. Po tomto všetkom sa objavuje niečo, čo celkom mení imidž ponuky v televíznom predaji. Značka Delimano a jej panvice. Získali si ľudí a preto aj ľudia reagujú.

Delimano je úspešná, pretože naozaj funguje

Delimano je príklad značky, ktorá prekročila priestor televízneho predaja, dostala sa do predajní Kaufland a zaujala tak ľudí svojou kvalitou. Hrnce a panvice Delimano vyžívajú technológiu keramického materiálu – „kameňa“, špeciálnej zmesi materiálu založenej na vlastnostiach prírodných materiálov, ktoré rozvádzajú teplo, nedovolia pripáliť potraviny tak ľahko, umožňujú zdravé varenie a vďaka povrchovej úprave sa aj dobre umývajú. Delimano je naozaj značka, ktorá funguje. Vďaka bodovému systému v Kauflande si mohli ľudia jednotlivé výrobky cenovo znížiť a tak sa značka posilnila sama. Cenou sa priblížila ľuďom a následne kvalitou, ktorú si medzi sebou verejnosť zdieľala, sa rozšírilo povedomie aj ďalej.

Delimano panvica

Foto: keramická panvica DELIMANO STONE LEGEND PANVICA 24CM, v ponuke AndreaShop

Delimano je však aj v predaji bežných predajcov. Nájdete ho napríklad na AndreaShope.  Reálne značka zahŕňa veľký počet ďalších výrobkov, ktoré sme nemali možnosť testovať.

Chorobní nakupujúci tentoraz nemusia spraviť chybu

V našom okolí, ako aj vo všetkých končinách Slovenska, sa nájdu ľudia, ktorí patria medzi dôverčivých. Ľahko sa manipuluje s ich názorom a uvažovaním. Aj v našom prípade máme v blízkosti ľudí, ktorí nakúpili šmejdy, hrnce, masážne podložky, úžasné krájače, nereálne ohrievače a špeciálne leštiace prostriedky na lak auta ešte z reklám holohlavého moderátora Horsta Fuchsa s náušnicou v uchu. Výrobky, ktoré stáli majland a nie vždy mali svoje využitie sa tak nemusia hádzať do vreca s úplne všetkým, čo televízny predaj ponúka. Delimano je príklad panvíc, ktoré zaznamenali úspech, dokonca na toľko, že sa už teraz v predvianočnom období žiadajú „pod stromček“. Hit, ktorý nie je celkom bežný a dostal sa za hranice teleshoppingu zaujal dizajnom, červenou farbou, ale aj vyhotovením, ktoré jasne dokazuje svoje kvality pri používaní.

V ponuke sú pritom panvice klasické, typ VOK, panvice na palacinky, rajnice aj rôzne druhy hrncov. Nejde o to, že by šlo o najlepší výrobok na trhu a mala by značka nahradiť akékoľvek iné. To samozrejme nie. Značka je však alternatívou k iným výrobkom, podarilo sa jej spropagovať kameň ako materiál, respektíve kategóriu keramického riadu a zároveň si získala dôveru ľudí. Práve to je na tom zvláštne a v takomto prípade už nemusíme hovoriť o sklamaní, aké sa s Teleshoppingom spája najčastejšie.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia