televízna reklama

Opice špárajúce si vzadku a reklama na liečbu hemeroidov

Pred rokmi by sme počuli o reklame opice, ktorá špára v zadku inej opici, no zrejme by nikto neveril tomu, že ju uvidíme pri každom jednom filme a bez rozdielu, či ide o JOJ alebo Markízu. Najneprehliadnuteľnejšia reklama súčasnosti je kampaň sponzorovania mnohých filmov práve reklamou na liečbu hemeroidov. Problém, ktorý sa týka mnohých z nás, no nehovoríme o ňom. Treba uznať, že motív a obsah reklamy je naozaj originálny. Docieliť záber, na ktorom si opice naozaj budú v zadku vŕtať prstom, bolo umením, alebo len zámerom zastihnúť bežnú činnosť.

opičí zadok a hemostop

Ak vám náhodou lezie reklama na nervy, nie ste jediní, no zároveň ide o splnenie zámeru. Frekvencia reklamy, ktorá vytáča, je často zámerom, ako sa zapísať do pamäte, a je celkom jedno, či pozitívne alebo negatívne. Hlavne že zostáva v hlave…

Skok programu je problém číslo 1.
Televízie robia jednu zámernú praktiku, ktorá dokáže diváka naštvať najviac zo všetkých, ba viac ako samotný obsah reklamy. V priebehu filmu sa totiž bez akéhokoľvek predelenia, zvučky, či upozornenia nejakého nápisu, že prichádza reklama, objavujú opice špárajúce sa v zadku. Čiže v priebehu deja samotného filmu sa odrazu menia herci a scéna. Odrazu vidíte opice a celé to vyzerá ako súčasť filmu, čomu sa vyhnúť nedá. Ak sa niekto čuduje, že sú ľudia vytočení pri sledovaní napínavého filmu, ktorý zrazu „napadnú“ opice a prinútia človeka čakať 10 minút na znovu pustenie ďalších 15 minút filmu, tak sa im určite nedivme. Nakoniec, viete vôbec, prečo majú opice takto sfarbené a zdurené zadky? Je to spôsobené hormonálnymi výkyvmi, napríklad pri samiciach ide o ich dni.

Čo na to rada pre reklamu? http://www.rpr.sk/sk/nalezy/–hemostop–
zdroj foto: https://www.youtube.com/watch?v=DPWd7LI3qQk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízna reklama

Komentáre sú ukončené