podniky

V rakúskom Hainburgu nový shopping Danubia Galleria

Rakúske mestečko Hainburg an der Donau je dlhodobo obľúbeným miestom pre nákupy Slovákov. Už pred pár rokmi existoval plán na vybudovanie nákupného centra, prekvapivo, v priamom centre Hainburgu pri historických hradbách. Mestečko obohnané hradbami, nad ktorým sa týči silný hrad, je lákavé na prechádzky po historickom centre a nájsť tu môžete aj niekoľko pamiatok. Ešte pred vstupom do prvej vstupnej brány sa však nedávne stavenisko zmenilo na niekoľko nákupných značiek v jednej budove s rozľahlým parkoviskom. Ide o nové nákupné centrum Danubia Galleria. Po novom tak máte nákupné možnosti ešte pred prechodom úplného centra Hainburgu.

Danubia Galleria

Nové nákupné centrum
V novom nákupnom centre sa nachádza dostatok parkovacích miest, dokonca sú priamo pri predajniach. Každá z miestnych predajní má svoje vlastné vstupné dvere. Z predajní, ktoré sa objavili na tomto predajnom mieste môžeme spomenúť Merkur potraviny, predajňa potrieb pre chovateľov, Libro, KIK, Deichmann, DM, C&A, CCC, BONITA, BIPA a niekoľko ďalších. Celkovo ide o 25 značiek.

Oslabený Hofer
Pravdou je, že vybudovaním tohto nákupného miesta ešte pred vstupom do historického centra za bránami Hainburgu, sa odľahčila doprava v mestečku a znížil počet návštevníkov v predajni HOFER na druhej strane Hainburgu. Slováci tak zakotvia pri Merkure a k Hoferu tak poputujú naozaj len tí, ktorí potrebujú značku HOFER navštíviť pre vzťah k značke a sortimentu.

Oficiálne stránky sú dokonca v slovenčine: http://www.galleria-danubia.at/home-sk/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:podniky