televízna reklama

Hudobná reklama Dermacol spojila No Name, Kristínu a Gránskeho

Reklamy sú otravné, kreatívne, nudné aj zábavné. Keď sa však vo vysielaní objavila reklama pre českú značku kozmetiky Dermacol, ktorá je dnes svetoznáma, divák spozornel. Nešlo o reklamu, na ktoré sme zvyknutí.

Dermacol reklama

V štýle starodávneho vysielania a kabaretných vystúpení, spojené do reklamy, vznikla nie len jedna reklama, ale celá skladba. Jej posolstvo je, aby každý vedel, že Dermacol nie je len pre ženy, ale už aj pre mužov. Reklama spojila hudobnú skupinu No Name, Kristínu Pelákovú a českého menej známeho speváka Davida Gránskeho.

Celá skladba z Dermacol reklamy

Ide síce o reklamný song, spája však češtinu a slovenčinu. Aj No Name, ako aj Kristína, sú v Čechách známe mená v rámci hudobných vystúpení, Kristína aj ako herečka. Kým v televízií zaznie len skrátená reklama, celá skladba ukáže oveľa viac. A „prdelka“ je skutočne celá nahá.

Originálna reklama má vždy šancu zaujať. Ťažko povedať, že táto reklama nie je originálna. Je originálna v mnohých smeroch a tak je odkázaná na úspech. Nech už všetky krvné skupiny, ktoré zásadovo odmietajú chvály a úvahy nad úspechom reklám, predpokladajú čokoľvek iné. Reklama spôsobila to, čo reklama spôsobiť má. Informovala nás, že Dermacol sa začal venovať už aj mužom a presne vieme, aký sortiment začal ponúkať.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízna reklama