Na titulkeTechnika

Grilovanie bez ohľadu na počasie a ročné obdobie, úspešný OptiGrill

Teplé počasie priamo láka k večernému grilovaniu a posedeniu s priateľmi. K vydarenému grilovaciemu večierku je potrebné predovšetkým slnečné počasie a samozrejme veľké množstvo dobrého jedla. To bohužiaľ znamená dôveru v predpovede počasia, neustále odbiehanie hostiteľa od stola a stres, či bude mäso správne prepečené. S inovovanou verziou inteligentného Optigrillu značky TEFAL je však toto trápenie dávnou minulosťou.

Populárny Optigrill má vylepšenia

Technická vychytávka do kuchyne, či na terasu Tefal Oprigrill, je známa už niekoľko rokov. Má niekoľko verzií a poznáme ju aj cez televíznu reklamu. Rovnako tak pre ľudí, pre kterých nie je len ťažítko v skriniach, ale reálne používaným spotrebičom. Ukazovateľ teploty a pečenia má aktuálne vylepšené vlastnosti. Za prístrojom sú výsledky a preto sa teší popularite aj po rokoch.

Tefal Optigrill

Oficiálne tlačové uvádzajú: „Vyberte si až z 12 automatických programov, ktoré vám TEFAL Optigrill Elite GC750 ponúka a užite si nerušený večer s priateľmi. Na výber máte z programov – baklažán, paprika, paradajka, zemiaky, plody mora, ryby, slanina, steak, burger, kurča, klobásy alebo panini. Využiť môžete aj mód manuálneho nastavenia – prípravu jedla si tak môžete prispôsobiť vašim predstavám. Ak ste milovníkom mäsa určite oceníte, že sa vďaka možnosti nastavenia požadovanej teploty nikdy nestane, aby váš steak nebol pripravený presne podľa vašej chuti. Stačí priamo zvoliť, či chcete steak rare, medium alebo well-done.“

Na grilovacej ploche môžete pripraviť až 5 porcií naraz a vďaka zvukovým signálom spoznáte, kedy je pokrm už pripravený na konzumáciu. Prestaňte riešiť nekonečné odbiehanie od stola, a naopak sa naplno venujte svojej rodine a priateľom. Tefal Optigrill Elite GC750 je navyše veľmi skladný a využiť ho môžete napríklad aj na dovolenke pri mori. Skrátka: Užívajte si grilovanie po celý rok, a to za každého počasia!

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Na titulke

Komentáre sú ukončené