reštaurácie

Reštaurácia si strieľa z Aliancie za rodinu, alianciou za hovädzinu

Aliancia za hovädzinuZ pohľadu marketingu a jeho prípravy je nápad bratislavskej reštaurácie Street 54 naozaj originálny kúsok. Využili totiž aktuálne prebiehajúce skloňovanie Aliancie za rodinu a mierne sparodovali jej názov pre svoj reklamný ťah. Vytvorili projekt aliancie za hovädzinu, čím má ísť o hnutie za kvalitnú hovädzinu v burgeroch. Reštaurácia, ktorej ponuku tvoria hlavne poriadne hamburgeri, tak môže tento ťah presláviť aj tam, kde by inak nezasiahla. Okrem toho sa to celé dá hodnotiť aj ako veľmi dobre premyslená reklama, ktorá nikomu neublížili. Zahlasovaním 3x áno za kvalitnú hovädzinu však môžete získať pivo k burgeru zadarmo. Ak mám pravdu povedať mám chuť na kvalitný burger a tak sa to tejto stránke podarilo.

Otázky tejto kampane chcú vlastné 3x áno a znejú:

  1. Súhlasíte s tým, aby sa hamburgerom nemohlo nazývať žiadne iné spojenie ako zväzok jednej žemle a jedného mäsa?
  2. Súhlasíte s tým, aby školy nemohli očakávať účasť detí na školskom obede, ak tam rodičom alebo deťom samotným nechutí?
  3. Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám nezodpovedných osôb nebolo umožnené osvojenie (adopcia) hovädziny a jej následná výchova?

Veľmi podobné na prebiehajúce referendum, ktorého je už prehnane plno a bojovníkov za práva homosexuálov sa práve v týchto dňoch objavilo akosi viac na Facebooku aj na iných miestach. Otázne je, čo budú ľudia riešiť po referende. Že by opäť ebolu, alebo krízu na Ukrajine? Alebo zloženie burgrov?

Foto a zdroj: http://aliancia.street54.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:reštaurácie