Voľný čas

Youtuber Gogo vydáva ďalšiu knihu, tentoraz diár na školský rok 2018/2019

Youtuber Gogo sa preslávil svojimi videami a s priateľkou, či už expriateľkou Momou, toho predviedli pred kamerou svojim odberateľom či skôr takzvaným subscriberom, naozaj veľa. Už sa v minulosti ukázal ako knižný autor, keď odprezentoval a celkom aj úspešne predával knihu venovanú jeho tvorbe, živote, nápadom a zábave. Skôr ako začne školský rok 2018/2019 sa však pustil a práve teraz vydáva niečo celkom iné.

Gogo Diár

Opäť s pokusom o zábavnosť a praktickosť prináša knihu venovanú aktívnejšej práci a aktívnejšiemu listovaniu. Ide o študentský diár, v ktorom má jeho používateľ nájsť pomocníka, zápisník, plánovač a aj mnoho iných funkcií. Ako sám autor podotýka, tento konkrétny nepotrebuje predplatené dáta a tak je v jeho prípade všetko po starom – fyzické offline.

Gogov diár do školy na školský rok 2018/2019

GOGO obálka

Gogov Diár vychádza vo vydavateľstve TATRAN pod názvom Stay in School (2018/2019) a nie „stay at schol“. Keďže má fanúšikov aj v českej republike, diár je slovenský a český zároveň. Zobrazuje meminy v slovenskom aj českom kalendári a mimo to dovolí zaznamenávať aj to, kedy máš akú domácu úlohu. V rámci praktickej časti nájdeš viacero častí venovaných výpočtu objemu, geometrie, rôzne vzorce, tvary, drobné cvičenia a odpovede na časté hľadania v škole. Aby to nestačilo, zadná strana je centimetrovým metrom pre prípad núdze, keď ti práve niekto šlohol pravítko v momente, keď bolo nutné narysovať rovnú čiaru v dĺžke 5 centimetrov.

Jeho nevýhodou je, že viac výrazné je meno youtubera na obálke, ako funkcia, či názov knižky. Nevyzerá ako diár, ale skôr ako kniha, niečo, čo vyzdvihuje autora viac ako to, čo je obsahom, či účelom publikácie. Zvláštnosťou je aj fakt, že obálka propaguje vegánstvo, čo je názor, ktorý je skôr proti srsti, ako motivačný, či zaujímavý. Mimo to je nelogický, do obálky nepatrí a nemá logiku.

  • Nuž, si študentom a patríš medzi fanúšikov Goga? Potom asi netreba veľa hovoriť. V predaji je na týchto predajných miestach:  BUX.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Voľný čas

Komentáre sú ukončené