Technika

Elektróny dodajú vášmu autu šmrnc. Nakupujte ich u špecialistov

Radi si užívate pohodlie vo svojom nablýskanom aute? Tak to určite musíte myslieť aj na to, akú obuv mu doprajete. Kvalitné disky sú totiž základom príjemnej a ničím nerušenej jazdy. Kým v minulosti boli na trhu len plechové disky, dnes hrajú prím elektróny. Dôvody sú jasné – elektróny sú kvalitné a zároveň lákajú svojím vzhľadom. Vybrať správne vám môžu pomôcť práve naslovovzatí špecialisti.

elektróny a automobil

Vhodne vybrané elektróny vášmu štvorkolesovému miláčikovi skutočne pristanú. Elektróny dokážu ponúknuť omnoho krajší a zaujímavejší vzhľad, ako je tomu v prípade plechových diskov. Výhodou je, že si môžete vyberať z veľkého množstva farebných odtieňov, ako aj samotného tvaru elektrónov. Či už dávate prednosť masívnejším tvarom alebo skôr tenkým líniám, vždy máte na výber. Predsa len, s každým vodičom sa mení aj názor na vzhľad elektrónov. Našťastie je vždy z čoho vyberať.

Výber správnych elektrónov nie je len o ich vzhľade. Pri nákupe u špecialistu si môžete byť istý, že si domov odveziete nielen vzhľadovo pekné elektróny, ale najmä také, ktoré sú vhodné práve na váš automobil. Predsa len na jedno auto sa hodia 17” elektróny a na iné zase menšie či väčšie.

Špecialista sa vyzná

Rovnako je to aj v prípade hodnoty ET, rozteče či šírky a priemeru ráfiku. Niekedy je možné siahnuť aj po diskoch, ktoré úplne nesedia určeným rozmerom, inokedy to zase môže narobiť problémy. Ak sa v tom nevyznáte, určite nakupujte elektróny u odborníka.

Výhodou tiež je, že sa môžete spoľahnúť na záruku a garanciu vrátenia peňazí, ak nie ste s elektrónmi spokojní. Mnohí majú v ponuke okrem elektrónov aj všetok doplnkový sortiment, ako sú matice, skrutky či iný spojovací materiál. Často ho k diskom pridávajú aj zdarma.

Tak čo, už viete, prečo sa oplatí elektróny nakupovať u špecialistov?

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika