podniky

Vyskúšali sme si obchod s mobilnými telefónmi Nikita.sk

Nikita testMalé kiosky s predajcami mobilov a rôznych krytov mnohí z nás v nákupných centrách prehliadajú, prípadne sa pri nich veľmi nezastavujú, keďže cenu si porovnáme na internete a zväčša tam nájdeme aj svojho predajcu. Aspoň ja som sa nikdy nezastavoval pri malých kioskoch, ktoré aj syrové korbáčiky pre vysoký nájom musia ponúkať v cenách, pri ktorých by Oravanom a Kysučanom zabehlo. Až pri porovnávaní cien na internete som si všimol, že jeden internetový predajca mi je známy. To logo sa totiž nachádza aj na jednom takom kiosku v nákupnom centre Avion. Cena konkrétneho modelu bola nie len že najnižšia na celom Slovensku, ale v ponuke bolo aj doručenie na predajňu v bratislavskom Avione. Ide o obchod Nikita.sk

Od objednávky po vyzdvihnutie
Mobilný telefón objednával niekto iný počas pondelkového večera ako vianočný darček. Skoro ráno v utorok už v schránke čakal email s potvrdením, že daný mobil bude čakať na predajni v Avione. Šlo o rozdiel niekoľkých hodín. Predajňu nájde každý rýchlo, keďže je v časti Avionu hneď oproti východu z IKEY začiatkom chodby oproti predajni Tommy Hilfiger. Predajca v tej chvíli telefonoval s klientom, ktorý si objednal mobilný telefón cez internet a pre nedostupnosť skladu mu ponúkol alternatívy. Priamo na kiosku disponujú platbou kartou, alebo hotovosťou, výberom príslušenstva a mobilnými telefónmi.
Prístup ku klientovi je milý a profesionálny. Zákazník nemá pocit, že zavadzia, dokonca ani v prípade, ak sa len pristavuje a pýta sa na záležitosť za pár €. K mobilu zákazník môže dostať aj novú SIM kartu od O2 s bezplatným internetom na mesiac. Ak s niečím takým nerátate, lebo ste na poznámku v objednávke (poznámka o darčeku) zabudli, tak to poteší. To čo poteší, sú frázy. Mladý predajca použil niečo, čo bežné na Slovensku nie je. Je to prianie, nech mobilný telefón dobre a dlho poslúži, pričom nešlo o automatickú frázu, ktorá vyznieva reflexne pri odovzdávaní objednávky.

V našom prípade v rámci nákupu darčeka šlo o pozitívnu skúsenosť. Dátum návštevy: 18. novembra 2014 v poobedňajších hodinách.

Pri zakladaní tohto portálu bolo jedným z pôvodných zámerov prinášať reálne skúseností z nákupov, správania obchodníkov a praktík rôznych prevádzok. Zámerne ide o reálne nákupy s reálnymi skúsenosťami a situáciou pri danom nákupe.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:podniky