službyzábava

Viber a Modrý koník sa spojili, nová možnosť komunikácie pre používateľky

Modrý koník, najpopulárnejši portál pre ženy a matky na Slovensku a jeden z najpopulárnějších portálovvo svojej kategórii v Českej republike, a Viber, jedna z popredných komunikačných aplikácií, spojili sily, aby používateľkám ponúkli nové možnosti komunikácie. V rámci spolupráce Modrý koník uvádza na Viberisvoj vlastný balíček samolepiek, ktorý obsahuje 16 originálnych vizuálov maskota portálu, modrého koníka Mikyho. Ten je zobrazený v najrôznejších náladách a zažívajúcicelú škálu emócií. Samolepky sú k dispozícii prevšetkých používateľov Viber. V rámci spolupráce je tiež spustený Mikyho chatbot, ktorý používateľkám poskytne prístup k relevantným témam a zodpovieich otázky.

Viber a Modrý koník

„Smeveľmiradi, že môžeme oznámiťspoluprácu s Modrým koníkompreSlovensko aj Českú republiku. Všetky mamičky a budúce mamičky terazmajúďalšie možnosti, ako spolu komunikovať a akosadostať k ďalším zaujímavým informáciám. Samolepky súvšeobecneveľmi populárne a veríme, že Mikyho samolepky budúveľkým hitommedzipoužívateľkami portálu,“ povedala Daniela Ivanova, riaditeľkapre Business Development Viber pre strednú a východnúEurópu.

Populárne samolepky Modrý koník pripravil v slovenčine aj v češtine, aby si na svoje prišli mamičky z portálu ModryKonik.sk aj ModryKonik.cz. Okrem samolepiek vyvinul Modrý koník v spolupráci s Viberom chatbota Mikyho, ktorý bude informovaťbudúce mamičky o tom, čosa deje v ich tele a akosa vyvíjaichbábätko. Zároveň imbude posielaťzaujímavosti z koníka a postupnes používateľkami interaktívne komunikovať a zabavovať ich napríklad aj kvízmi.

„Na Modrom koníkovi vznikajúskutočnépriateľstvá. Keďže súvšak mamičky od seba často veľmiďaleko, môžu komunikovaťcez Viber a teraz si tiež vymieňať nálepky s Mikym, ktorý im bude každý deň pripomínať, že sú súčasťoupriateľskejkomunity, kde si používateľky navzájom pomáhajú a podporujúsa. Veríme, že saimbudú nálepky páčiť a vyskúšajútiež nášho chatbota, ktorý imkedykoľvek rád odpovie,“hovorí spoluzakladateľ a riaditeľ Modrého koníka Peter Vidovič.

Spolupráca dvoch silných značiek

Obe spoločnosti plánujúdlhodobú spoluprácu. Pre obe značky je to spôsob, akorozšíriťsvojupoužívateľskú základňu. „Spolupráca dvoch silných značiek má zmyselpre posilnenie pozícií oboch spoločností na slovenskom aj českom trhu. Vzájomným partnerstvom spoločnosti dajúpoužívateľomďalší dôvod, prečozostať vernými našim produktom – aplikácii Viber a webovému portálu Modrý koník,“ dodal Peter Vidovič.

Táto spoluprácamôže maťpozitívnyvplyvaj na účinnosť reklamy, ktorú si klienti oboch spoločností kupujú, pretože s posilnenou pozíciouznačieksa zväčšuje aj dosah a efekt ichkomunikácie.

O platforme Rakuten Viber

V Rakuten Viber spájame ľudí. Bez ohľadu na to, ktosúaleboodkiaľsú. Naša celosvetová používateľská základňa má prístup k mnohým funkciám, akosú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielaniespráv, novinky a diskusiasosvojimiobľúbenými značkami a celebritami. Našim používateľomzaisťujeme bezpečné a slobodné prostredienazdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančnýchslužieb. Ide o oficiálny komunikačný kanál tímu FC Barcelona a oficiálneho partnera prerýchle zasielaniespráv a volanie tímu Golden State Warriors.

Pripojte sa k Viber ešte dnes a užite si najlepší komunikačnýzážitok na svete!

Zaujímajú vás ďalšieinformácie o Rakuten Viber?Nájdete ich tu brand center.

Pripojte saku komunite Viber Slovakia a získavajtesprávy o Viber novinkách ako prví!

Modrý koník

Modrý koník je najväčší portál pre mamičky a ženy s viac než 1,2 miliónapoužívateľovmesačne na Slovensku a v Českej republike. Stránka vznikla v roku 2006 a v súčasnosti do nej spadá nielen fórum, ale tiež bazár pre mamičky, sociálnasieť, encyklopédias mnohými článkami, blogmi, poradňami s odborníkmi a ďalším hodnotným obsahompre ženy. Väčšina používateliek má aspoň jedno dieťa a je vo veku 20 – 39 rokov. V čase strávenom na webe je Modrý koník prvýmedzivšetkými podobnými webovými stránkami na Slovensku. Vďaka natívnym kampaniam vytvárapre značky priestor na komunikáciu s najsilnejšoucieľovou skupinou.

Samolepky si môžete stiahnuťtuchatbota nájdete pod týmto odkazom.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:služby