Tlačové správy

Sada dvoch sonických kefiek TrueLife SonicBrush Compact Duo

Ste pred každou návštevou zubára nervózni a ustrašení? S kefkou TrueLife SonicBrush Compact s modernou sonickou technológiou SonicTrue® môžete na také pocity zabudnúť. V sade SonicBrush Compact Duo nájdete rovno dve sonické kefky v rôznych farbách, 6 náhradných hlavíc (Sensitive, Standard, Whiten), 2 cestovné puzdra a 2 dobíjacie základne. Strachu sa tak môže zbaviť aj váš partner. Doprajte sebe aj jemu exkluzívnu zubnú starostlivosť, vďaka ktorej získate žiarivý úsmev.

Sada sonické kefky

TrueLife SonicBrush Compact Duo

Kefky zo sady TrueLife SonicBrush Compact Duo udržujú vaše zuby v skvelom stave vďaka 4 režimom čistenia. Režim Clean je najbežnejší a hodí sa na každodenné používanie. Citlivé zuby a ďasná bude opatrovať režim Sensitive. Ku krásnemu bielemu úsmevu pomôže režim Whiten a režim Massage dopraje luxusnú masáž ďasnám. Hlavica kefiek kmitá rýchlosťou až 70 000 pohybov za minútu. Zubný povlak, pigmentové škvrny, ani baktérie tak nebudú mať šancu. Sonická technológia SonicTrue® je oproti rotačným kefkám šetrnejšia k zubnej sklovine. Kefka zároveň víri pastu s vodou, vháňa ju do medzizubných priestorov, a tým ich pomáha čistiť.

S kefkou SonicBrush Compact nie je problém ani cestovanie, vojde sa totiž do každej tašky. Nabíjací stojanček môžete nechať bez obáv doma. Batéria v kefke vydrží až 30 dní čistenia. Svojim minimalistickým designom doplní vašu kúpeľňu a jediné tlačidlo zaisťuje ľahké ovládanie.

V každom balení SonicBrush Compact Duo nájdete celkom 6 náhradných hlavíc rôznych typov – dve hlavice Standard pre bežné čistenie, dve hlavice Sensitive pre citlivejšie zuby a dve hlavice Whiten pre bieliaci efekt. Štetinky sa po 3 mesiacoch používania začnú strapkať a stratia účinnosť. Sú ale opatrené modrými štetinami, ktoré po 3 mesiacoch vyblednú, a tak zistíte, že je čas na výmenu.

Sonická kefka TrueLife SonicBrush Compact Duo je dostupná za 74,99 na https://eshop.truelife.eu/sk/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy