Móda a krásaTlačové správy

Ručný naparovač TEFAL PURE TEX: Pomocník zbalený na cesty

Obdobie leta, prázdninová nálada a krásne slnečné počasie vyzývajú k odpočinku, ideálne na vysnívanej dovolenke. Či už mierite do zahraničia, tuzemska, na dobrodružnú cestu karavanom alebo napríklad plánujete ubytovanie v kempe, všade určite využijete šikovný a skladný naparovač odevov Tefal PURE TEX, ktorý vaše oblečenie dokonale vyžehlí a šetrne vydezinfikuje, kdekoľvek budete potrebovať!

Ručný naparovač odevov Pure Tex Tefal

Aj po dlhom dni na pláži, alebo napríklad v lese na hubách, svoje večerné šaty do reštaurácie pripravíte raz dva.

Ručným naparovač odevov

S ručným naparovačom odevov Tefal PURE TEX (DT9530) môžete oblečenie a iné textílie nielen vyhladzovať, ale aj dezinfikovať, čistiť, a navyše do nich môžete rozptýliť obľúbený parfém či domácu vôňu vďaka špeciálnemu nástavcu. Vyrazili ste do zahraničia k moru alebo len do miestneho kempu? Žiadny problém, Tefal PURE TEX so sebou môžete vziať kamkoľvek a razom z pokrčených šiat po dlhej ceste aj bez žehliacej dosky vykúzlite večernú róbu. Stačí oblečenie zavesiť na ramienko a vyhrievaná žehliaca plocha v kombinácii s hustou parou a semišovým nástavcom rýchlo odstráni každý záhyb.

Ručný naparovač odevov Pure Tex Tefal

Tefal PURE TEX sa vám bude hodiť aj po návrate z ciest domov. Vďaka vysokému parnému výkonu likviduje až 99,9% vírusov, baktérií či choroboplodných zárodkov. Svoju cestovnú tašku alebo kufor tak ľahko a bez chémie vydezinfikujete a môžete ich bez starostí upratať do skrine, kde na vás počkajú do ďalšieho dobrodružstva. Rovnako ľahko vydezinfikujete aj detský kočík alebo hračky, ktoré z neho vypadli na zem.

Život s domácim miláčikom

Čaká na vás doma psí kamarát alebo vás po príchode z práce víta zmenšená bohyňa Bastet? Život s domácimi miláčikmi je krásny, ale občas býva trochu zložité udržať doma poriadok. S Tefal PURE TEX sa už nemusíte báť, že by sa váš domov utápal v chlpoch. Vďaka nástavcu z mikrovlákna tento malý, a napriek tomu silný naparovač počas chvíľky odstráni chlpy z poťahov alebo čalúnenia, navyše všetko dokonale vydezinfikuje a zmierni pachy.

Ručný naparovač odevov Pure Tex Tefal

Máte svoju obľúbenú vôňu, ktorú by ste chceli mať vždy na sebe? Žiadny problém. Stačí nasadiť nadstavec MonParfum s kvapkou vášho obľúbeného parfumu a prejsť naparovačom cez oblečenie, ktoré si chcete vziať na seba. Para vašu obľúbenú vôňu rovnomerne roznesie hlboko do látky a je hotovo. Môžete s pocitom sviežosti a vône vyraziť do víru veľkomesta, reštaurácie, divadla alebo len na prechádzku.

Tefal PURE TEX

Tefal PURE TEX je praktický 4v1 so špeciálnymi nástavcami pre kompletnú starostlivosť o vaše odevy, vrátane odstránenia vlasov a chlpov alebo parfumácie oblečenia vašou obľúbenou vôňou. Vďaka príkonu 1 700 W tento naparovač ponúka silný parný ráz 90 g/min pre ľahké odstránenie všetkých záhybov, dezinfekciu hlboko do látky a zmiernenie pachov napr. od dymu alebo z varenia. Zároveň disponuje veľkou 200 ml nádržkou na vodu, takže s ním pohodlne zvládnete viac kusov oblečenia. A čo je najlepšie? Tefal PURE TEX je pripravený sa o vás postarať už za 15 sekúnd! Odporúčaná cena 119 EUR.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása