Tlačové správy

Kraľujte kuchyni s všestranným pomocníkom Lauben Kitchen Machine 1200

Nebaví vás neustále striedať spotrebiče, keď chcete rodine pripraviť niečo dobré? Potom nechajte vstúpiť do svojej kuchyne superhrdinu menom Lauben Kitchen Machine 1200. Tento kuchynský pomocník dokáže vďaka svojmu bohatému príslušenstvu zastať prácu hneď niekoľkých prístrojov, šetrí miesto v kuchyni a ešte skvele vyzerá. Robot je zostavený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú jeho dlhú životnosť a stabilný výkon.

lauben kuchynský robot

Technická výbava

Medený motor s výkonom 1200W a vysoko záťažové celokovové prevody sú zárukou, že všetko perfektne premieša, vyšľahá, uhnetie cesto, namelie mäso a so špeciálnym nadstavcom v ňom pripravíte aj klobásy či kebab. Pre rovnomerný výsledok prístroj disponuje technológiou EffectiMixⓇ zaisťujúcou planetárny mixovací pohyb. V miske z nerezovej ocele s kapacitou 5,5 l alebo v mixéri z tvrdeného skla s vekom, ktoré umožňuje pridávanie ingrediencií aj v priebehu, pripravíte krémy, cestá, smoothie, studené či vlažné polievky a mnoho ďalšieho. Na výber je z 8 presne kalibrovaných rýchlostí, ktoré prináša systém SpeedPrecisionⓇ. Ak sa vám niekedy stalo, že ste pustili mixér a obsah sa rozletel po celej kuchyni, tak tomu je koniec.

Bezpečnostná poistka sa postará, že robot začne pracovať len vtedy, ak je správne uzatvorený. Protišmykové nožičky zase zaistia, že nebude putovať po kuchynskej linke a dôležitým bezpečnostným prvkom je rovnako poistka proti prehriatiu. Ďalší častý problém, ktorým je správne usadenie misy, si robot tiež postráži a upozorní vás farebným indikátorom. Obsluha Lauben Kitchen Machine 1200 je ľahká, všetko ovládate jediným tlačidlom. Stroj sa pýši nízkou hlučnosťou a iste poteší, že      väčšinu príslušenstva je možné umývať pohodlne v umývačke riadu. K prístroju je možné dokúpiť nadstavce na rôzne druhy cestovín, pretože domáce sú predsa najlepšie.

Kuchynský pomocník Lauben Kitchen Machine 1200 je dostupný v bielom a čiernom prevedení za 279,99 €

Viac informácií nájdete na https://www.lauben.com/cs/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy