Móda a krásaNa titulkeTlačové správy

Pocíťte eufóriu na vlastnej koži a Tip od Lucii ,,Lussi“ Šenkovej

Každodenné skrášľovanie je súčasťou ženskej rutiny, pretože každá z nás chce vyzerať počas dňa tip-top. Problém však je, že nie vždy na to máme dostatok času a potrebujeme dosiahnuť čo najokúzľujúcejší efekt za čo najkratší čas. Inšpirujte sa radami od skúsenej Lucii „Lussi“ Šenkovej ako jednoducho si zabezpečiť euforickú pleť každé ráno.

Oriflame

Make-up ako druhá pokožka

Výber vhodného make-upu patrí medzi najťažšie disciplíny. Voľba správneho odtieňu a konzistencie pre vašu pleť je náročná, pretože by vám mal sadnúť tak, že ho takmer nebude vidno a ľudia vám budú chváliť iba bezchybnú pleť. Oriflame podporuje prirodzenú krásu inšpirovanú filozofiou ,,Beauty by Sweden“, čo je badateľné v každej ich novinke. ,,Giordani Gold Pure Úforia je prvý make-up, ktorý na pleti pôsobí ako druhá koža, vďaka technológii Harmony Essence využívajúcej molekuly rovnakého zloženia ako máme na pleti, a preto na pleti cítime euforický pocit a hydratáciu. Tento make-up okrem kamuflovania farebných nedokonalostí pleť tiež vyživuje, hydratuje, rozjasní a vďaka tomu nepôsobí ťažko ako väčšina iných make-upov, ale je ako druhá – dokonalá pleť“, vysvetľuje Lucia ,,Lussi“ Šenková, produktová manažérka, make-up artistka a školiteľka Oriflame.

Vytieňovaná pleť ako od profesionála

Tieňovanie tváre a zvýrazňovanie čŕt znamená, že skrývame drobné nedostatky a poukazujeme na to, čo dokáže opticky zdokonaliť celkové pôsobenie tváre. Pri nanášaní make-upu sa zvyčajne sústreďujeme iba na jednu farbu a to farbu podľa tónu pleti. Lussi však prezradila, ako efektívne využiť viac odtieňov tak, aby ste na vašej pleti dosiahli požadovaný efekt: ,,Ak máte dve farby, jednu svetlejšiu a druhú tmavšiu, dokážete ich kombináciou vytvoriť perfektný farebný fit pre váš tón pleti. S bledším odtieňom prejasníte okolie očí, tmavší využijete ako bronzer, takže máte hotovú celú pleťovku a krásny glowy finish. Taktiež sa dá použiť ako rozjasňujúci korektor pod oči a vďaka svojej štruktúre neurobí pod očami ,,vrásky“, ale naopak vás opticky zbaví kruhov a túto oblasť krásne prejasní a osvieži.“

Tip od Lucii ,,Lussi“ Šenkovej

,,Aby ste s make-upom pracovali správne, je dôležité pracovať so štetcom v tvare ,,buffer“ alebo navlhčenou hubkou. Make-up sa krásne zapracuje do pleti, nepôsobí fľakato, dá sa vrstviť a keď ho prepudrujete na zafixovanie, nepôsobí ťažko,“ radí Lussi.

Produktový tip

Nový ultraľahký make up Giordani Gold Pure Úforia zjednotí tón vašej pleti a dodá jej nádherne čistý, žiarivý vzhľad. Vďaka špeciálnej technológií Harmony Essence, ktorá obsahuje častice vytvorené na základe prirodzenej štruktúry vašej pleti, sa hebko nanáša a vytvára na pleti príjemný pocit. Obsahuje naviac aj zmes rozjasňujúcich peptidov a vyvážených pigmentov, ktoré redukujú viditeľné pigmentové škvrny a začervenanie – výsledkom je zjednotená a rozjasnená pleť. Obsahuje ochranný faktor SPF 35+ a vybrať si môžete celkovo z 8 odtieňov, s ktorými môžete pleť aj krásne konturovať – Porcelain, Ivory, Vanilla, Beige, Golden Sand, Almond, Amber a Caramel.

Cena: 16,8€

Dostupné na e-shope oriflame.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása