Tlačové správy

Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Ensana sa stal Frank Halmos

Spoločnosť Ensana, najväčší európsky prevádzkovateľ liečebných kúpeľných hotelov s 27 zariadeniami v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku a v Spojenom kráľovstve, vymenovala Franka Halmosa za svojho nového generálneho riaditeľa.  Frank Halmos bol rozhodnutím akcionárov povýšený z pozície prevádzkového riaditeľa na výkonného riaditeľa. „Ceníme si Frankovu túžbu poháňať Ensanu vpred, spochybňovať súčasný stav, stavať na jedinečnom dedičstve hotelov a rozvíjať tímy vo všetkých regiónoch,“ hovorí Mark Hennebry, predseda predstavenstva skupiny.

ensana hotels frank halmos

Frank Halmos

Frank Halmos nastúpil do spoločnosti Ensana v roku 2018 a bude zodpovedný za operácie skupiny na všetkých trhoch. Vo svojej novej pozícii generálneho riaditeľa skupiny bude mať na starosti ďalší rozvoj značky Ensana, ktorá bola úspešne uvedená na trh v roku 2019.

„Po náročných časoch, ktorým sme čelili v posledných dvoch rokoch, sa budem zameriavať najmä na to, aby sme posunuli Ensanu vpred a rozšírili naše kompetencie. Filozofiou našej značky je spojiť prírodné zdroje s lekárskymi skúsenosťami našich zamestnancov a tento koncept chceme rozšíriť do nových miest, pričom v najbližších rokoch by sme mohli zdvojnásobiť svoju veľkosť s hotelmi najmä v Európe,“ hovorí Frank Halmos.

Ensana sa pýši svojou holistickou a komplexnou koncepciou, ktorá sa zameriava nielen na fyzický zdravotný stav a symptómy svojich hostí, ale aj na duševné zdravie, zdravú výživu a vedenie k zdravšiemu životnému štýlu, čo sú všetko dôležité faktory v procese zlepšovania zdravotného stavu klientov. „Naďalej sa budeme zameriavať na ďalšie výskumné programy, do ktorých zapojíme domácich a zahraničných lekárskych odborníkov a inštitúcie, aby sme mohli dokázať účinnosť a priaznivý dlhodobý vplyv našich procedúr,“ pokračuje Frank Halmos.

Vzhľadom na starnúcu populáciu v Európe a na celom svete Ensana predpokladá, že v nasledujúcich rokoch sa zvýši dopyt po tréningových programoch zdravého životného štýlu a udržateľných prírodných liečebných metódach.

O spoločnosti Ensana:

Spoločnosť Ensana, ktorá bola uvedená na trh v roku 2019, je poprednou značkou kúpeľov v Európe. Skupina v súčasnosti spravuje 27 kúpeľných hotelov v Českej republike, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a vo Veľkej Británii a má najširšiu kolekciu kúpeľných hotelov, ktoré sa nachádzajú v historicky najznámejších kúpeľných mestách Európy – známych svojimi prírodnými liečivými zdrojmi a regeneračnými vlastnosťami.

Ensana vyvinula jedinečný inovatívny koncept integratívneho zdravia, ktorý spája liečivé prírodné zdroje s lekárskymi odbornými znalosťami a modernými diagnostickými metódami, aby pomohla hosťom dosiahnuť ich osobné zdravotné ciele. Skupina sa usiluje o zlepšenie zdravia a pohody všetkých svojich hostí, a preto ponúka rozmanitú škálu kúpeľov, ktoré vyhovujú každému rozpočtu. Viac informácií o kúpeľných hoteloch Ensana Health Spa nájdete na stránke www.ensanahotels.com.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy

Komentáre sú ukončené