televíziazábava

Warner Bros. Discovery oslávi 75 rokov nezávislej Indie novinkou

Praha 29. novembra 2022: Od doby, čo India získala nezávislosť na Veľkej Británii, uplynulo trištvrte storočia a takú príležitosť na oslavy si indický národ ujsť nenechal. Oslavy prebiehajú po celej krajine v duchu pripomínania si histórie národa, tradičnej kultúry a úspechov, ktoré táto krajina dosiahla – a práve to sa rozhodla do jednej šesťdielnej série spojiť aj spoločnosť Warner Bros. Discovery. Pri príležitosti tohto míľnika uvedie nový titul Cesta do Indie (The Journey of India), ktorý má premiéru v sobotu 3. decembra o 20. hodine na Discovery Channel.

 Warner Bros Discovery India

V čase, keď India oslavuje 75. výročie nezávislosti alebo Azadi Ka Amrit Mahotsav, sa spoločnosť Warner Bros. Discovery chystá pripomenúť bohatú tapisériu dedičstva, inovácií a divov, ktoré tejto krajine vydláždili cestu k pokroku, a to prostredníctvom nového seriálu The Journey of India. Špeciál, ktorému svoj hlas prepožičala bollywoodska legenda Amitabh Bachchan, ktorá je tiež tvárou kampane Incredible India, rozpráva príbeh o indickom odkaze, ktorému prispel rad významných osobností a lídrov.

Jedinečný seriál

Tento jedinečný seriál, ktorý zahŕňa širokú škálu tém, poskytuje podrobný pohľad na pokrok, vplyv a úspechy národa za posledných 75 rokov – od pokroku vo vede a technike cez ambiciózne a úspešné vesmírne misie až po svet filmu, ktorý nielen baví, ale aj inšpiruje. Od fascinujúcich príbehov o viere, ktoré možno nájsť po celej krajine, až po rozmanitú kultúru jedla, ktorú obdivuje celý svet – India sa za posledných 75 rokov pomaly, ale vytrvalo presadzuje na svetovej scéne. Séria obsahuje rozsiahlu zbierku historických záberov a vystupuje v nej množstvo uznávaných osobností a odborníkov na danú problematiku.

Warner Bros Discovery India

„India oslavuje 75 rokov nezávislosti a tento nový spomienkový seriál odráža záväzok spoločnosti Warner Bros. Discovery oživovať jedinečné príbehy, ktoré inšpirujú. Sme hrdí na to, že môžeme spolupracovať s ikonickým Amitabhom Bachchanom a vziať divákov na živú cestu Indiou, ktorá zachytáva étos národa, jeho rozmanitú kultúru a ducha jeho obyvateľov,“ komentoval projekt Arjun Nohwar, generálny riaditeľ pre južnú Áziu spoločnosti Warner Bros. Discovery.

Šesťdielny seriál The Journey of India bude uvedený vo viac ako 140 krajinách vrátane Indie, Japonska, Singapúru, Francúzska, Švajčiarska, Spojených arabských emirátov, Egypta, Brazílie, Iránu, Kene a ďalších na sieti kanálov Discovery Network.

O Warner Bros. Discovery

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) je přední světová mediální a zábavní společnost, která vytváří a distribuuje nejrozmanitější a nejkomplexnější portfolio obsahu a značek v televizi, filmu a streamingu na světě. Společnost Warner Bros.

Discovery, která je dostupná ve více než 220 zemích a teritoriích a v 50 jazycích, inspiruje, informuje a baví diváky po celém světě prostřednictvím svých ikonických značek a produktů, včetně Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar d HGTV a dalších. Další informace naleznete na adrese www.wbd.com.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia