Tlačové správy

Úsmev so sonickou zubnou kefkou TrueLife SonicBrush K150 UV

Vianoce sa už blížia a vy stále neviete, čo darovať pod stromček? Doprajte svojim drahým zdravý úsmev a prekvapte ich sonickou zubnou kefkou TrueLife SonicBrush K150 UV, ktorá sa pýši sonickou technológiou SonicTrue®. Tá funguje na báze jemných vibrácií. Štetiny kefky kmitajú rýchlosťou až 80 000 pohybov za minútu. Odstránia až 99 % zubného povlaku, poradia si so škvrnami a zároveň je kefka šetrná k zubnej sklovine.

Sonická zubná kefka TrueLife SonicBrush K 150 UV

Vianoce prichádzajú a s nimi stres s výberom vhodného darčeka. Posilnite zdravie svojich blízkych a darujte im na Vianoce sonickú zubnú kefku TrueLife SonicBrush K150. Tá totiž nerobí zázraky len v oblasti zubnej hygieny. Jej nabíjacia základňa je natoľko designová, že oživí každú kúpeľňu. V základni nájdete zabudovaný UV sterilizátor, ktorý pomocou UV žiarenia zničí až 99 % baktérií, vírusov a plesní a zabraňuje tak ich šíreniu na hlavici kefky. Vďaka jej kompaktným rozmerom a praktickému cestovnému puzdru ju zbalíte kamkoľvek so sebou a nezradí vás ani batéria. Vydrží totiž až 45 dní.

SonicBrush sonická kefka

Súčasťou balenia sú 3 náhradné hlavice. Hlavica Standard je určená na bežné čistenie, citlivejšie zuby ocenia hlavicu Sensitive a dokonale biely úsmev vykúzli hlavica Whiten. Každá z nich obsahuje modré štetiny, ktoré časom zblednú. Vďaka tomu zistíte, že je potrebné hlavicu vymeniť. Nemusíte preto sledovať kalendár alebo si písať pripomienky do mobilu. Životnosť hlavíc je až tri mesiace, než sa štetinky začnú strapkať a strácať účinnosť.

Režimy čistenia

Sonická zubná kefka TrueLife SonicBrush K 150 UV má tri hlavné režimy čistenia: CLEAN (zaistí dokonalo vyčistené zuby), WHITE (zuby budú belšie) a SENSITIVE (pre citlivejšie zuby). Všetky tieto režimy majú päť úrovní intenzity čistenia, vo výsledku je možné teda vyberať až z 15 unikátnych kombinácií. Zubná kefka je vybavená časovačom, ktorý zmeria dvojminútové čistenie a potom sa vypne. Naviac je rozdelený do 4 polminútových intervalov, ktoré delí krátka pauza. Vďaka nej zistíte, že sa máte presunúť na ďalšiu časť čeľuste. Zubná kefka si tiež zapamätá, ktorý režim ste používali naposledy. Nebudete preto musieť znovu hľadať váš obľúbený režim.

Tento rok budú mať vaše vianočné darčeky skrátka úspech! Kto by nechcel byť obdarovaný krásnym a zdravým úsmevom?

Sonická zubná kefka TrueLife SonicBrush K150 UV je dostupná na www.truelife.eu/sk/ za 74,99 EUR

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy