Tlačové správy

Arómoterapia na každý deň a ešte k tomu niekoľko vychytávok v jednom

Arómoterapia je založená na sile esenciálnych olejov, ktoré dokážu posilňovať zdravie nášho organizmu a prispievať k rovnováhe a harmónii po psychickej stránke. Zimné obdobie je preto ideálnym časom, kedy si ju dopriať viac než kedykoľvek predtým. V pohodlí domova vám môže byť spoľahlivým asistentom arómodifuzér TrueLife AIR Diffuser D9 Smart. Naviac dokáže omnoho viac než len prevoňať obydlie.

Arómoterapia a ďalšie funkcie v jednom

TrueLife AIR Diffuser D9 Smart v sebe kombinuje arómodifuzér, zvlhčovač vzduchu a reproduktor s Bluetooth. Stačí pridať pár kvapiek esenciálneho oleja do nádržky s vodou a o všetko ostatné sa postará technológia OilFlow®. Podstatnou výhodou je, že difuzér rozptyľuje esenciálne oleje za studena, teda uchováva všetky ich blahodarné vlastnosti.

Vzduch prevonia pomocou štyroch vývodov a eliminuje všetky okolité pachy. Funguje aj ako zvlhčovač vzduchu. Princíp ultrazvuku mení vodu v nádržke na jemnú paru, ktorá sa mieša so vzduchom v miestnosti a prakticky okamžite ju aj zvlhčí. Zvoliť môžete z troch režimov intenzity. K dotvoreniu atmosféry si potom vyberte medzi 14 variantami farebného LED podsvietenia.

Ozdoba domácnosti

Arómodifuzér TrueLife AIR Diffuser D9 Smart sa stane ozdobou vašej domácnosti vďaka svojmu jedinečnému designu a kvalitnému prevedeniu. Nádržka difuzéru s objemom 400 ml vystačí až na 10 hodín nepretržitej prevádzky, takže si ho môžete užívať aj cez noc. Prevádzka je tak tichá, že váš spánok rušiť nebude. Ak by došlo k poklesu vody pod odporúčanú hranicu, prístroj sa sám vypne, nehrozí teda žiadne nebezpečenstvo. Na ovládanie difuzéru slúžia len tri tlačidlá, s pomocou ktorých ho zapnete, vypnete, nastavíte časovač, farbu LED osvetlenia či intenzitu pary. Obsluhu tak zvládnu úplne všetci a milovníci technológií iste ocenia aj možnosť ovládania cez aplikáciu.

truelife aromadifuzer

Ak hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych k akejkoľvek príležitosti, darujte im arómoterapiu na každý deň v podobe difuzéru TrueLife AIR Diffuser D9 Smart. Len pozor, keď budete vyberať esenciálne oleje – uistite sa, že sú 100 % prírodné.

Arómodifuzér TrueLife AIR Diffuser D9 Smart kúpite na www.truelife.eu za 39,99 EUR.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy